Wexler odos produktų apžvalga

Ieškokite gydymo nuo drąsos gydymo metodikoje, skirtoje Dr. Patricia Wexler specializuotoje odos priežiūros linijoje. Dr Wexler sukūrė patentuotas odos priežiūros technologijas – MMPi-20 kovojant su kolageno disbalansu ir Niacyl, kad drėkintų odą. “Wexler Skin Brightening Daily Moisturizer” laimėjo “Allure Magazine” grožio redaktoriaus pasirinkimo apdovanojimą 2008 m. Geriausiu drėkintuvu. Šis produktas dirba, kad pagyvintų odą, išlygindamas netolygų odos toną. “Wexler” intensyvus naktinis keitimas ir kremo remontas su “MMPi-20” laimėjo “Cosmetics Executive” moterų kosmetikos insider’s Choice apdovanojimą 2007 m. Už kovos su technologijomis, kurios veikia miego metu.

Dažniausiai pasitaikančios klaidos

Kiekvieno žmogaus oda reaguoja skirtingai nuo stresorių. Jaunesnė oda yra geriau kovojant su aplinkos stresore, nei vyresnė oda. Kolagenas yra lengviau pagamintas jaunesnės odos. Dr Wexler odos priežiūros linija, atrodo, paprastai yra skirta vyresnio amžiaus odai, kuri turi padėti propaguoti natūraliai esančius fermentus, kurie skatina kolageno gamybą. Kalbant apie Niacyl, pagal Mayo klinikos 2010 m., Niacino pagrindu pagamintų produktų, skirtų odai gydyti, privalumai turi būti ištirti prieš rekomenduojant. Nors linija turi gydymą nuo spuogų ir jautrios odos, galite geriau įvertinti kitų markių kainą.

Kur nusipirkti

Dr. Wexler odos priežiūros linija yra “Bath and Body Works” tiek parduotuvėje, tiek internete. “Amazon” ir “Ebay” taip pat parduoda Dr. Wexler odos priežiūros liniją. 2010 m. Rugsėjo mėn. “Bath & Body Works” yra vienintelis jos visos odos priežiūros linijos pardavėjas, tuo tarpu “Amazon” ir “Ebay” parduoda “Wexler” produktus iš įvairių parduotuvių, kurių prieinamumas ir įvertinimo rezultatai yra skirtingi.

Kaina

“Dr. Wexler” odos priežiūros serumų kaina ir specialūs gydymo būdai yra panašūs į aukščiausios klasės universalinės parduotuvės odos priežiūros linijas, tokias kaip “Lancome”, kurių kaina yra nuo 30 JAV dolerių iki 70 JAV dolerių už vaistus nuo kremo, o MMPi.20 ™ odos regeneruojantis serumas parduodamas 150 USD. Valikliai parduoda už 16 dolerių, o akių priežiūros procedūros – nuo 17,50 iki 32,50 dolerių, o nuo 2010 m. Rugsėjo – nuo 16 iki 35 dolerių.

Palyginimas apsipirkimas

2010 m. “Olay Professional Pro X” giliųjų raukšlių gydymas laimėjo “Cosmetics Insider’s Choice” apdovanojimą už geriausią masinio pardavimo antiaging drėkiklį. Ji turi labai didelę retinolio ir niacinamido koncentraciją (vitaminas B3), kad išlygintų gilias raukšles ir būtų parduodama daugumoje didžiųjų prekybos centrų ir nacionalinių vaistų parduotuvių tinklų. Ji turi sąrašo kainą 41,49 $, mažesnė nei Wexler “Night Reversal Cream” (70 USD).