Valgymo per daug apelsinų poveikis

Apelsinai paprastai turi labai gerbiamą reputaciją. Jie pilni imuniteto didinančio vitamino C, siūlo daugybę kaulų kaupimo mineralų ir tiekia didelę skaidulos dozę. Jei valgote keletą dienų per dieną, šie normalūs sveiki vaisiai greitai pereina nuo gero iki blogo. Svorio padidėjimas, rėmuo ir nelygumai yra kai kurie neigiami apelsinų pernelyg didelio poveikio padariniai.

Apelsinai yra mažai kalorijų, palyginti su saldainių barais, traškučiais, keptais pyragus ir kitais užkandžiais, esančiais prekybos automatuose. Tačiau tai nėra jų kaltė. Per daug apelsinų valgymas reiškia, kad sunaudosite daugiau kalorijų nei galite galvoti. Pavyzdžiui, didelis 3 colių, 6 1/2 uncijos apelsinas yra apie 85 kalorijų. Užkandžiai po vieną po kiekvieno valgio sukuria 255 kalorijų perteklius jūsų dietoje. Kadangi jums reikia suvartoti 3500 kalorijų daugiau, nei kiekvieną dieną sudeginkite svarą, po dviejų savaičių jums gali būti svaras sunkesnis.

Dažni rėmuo, kuris medicina vadinamas gastroezofaginio refliukso liga, gali būti neįtikėtinai skausmingas. Jei sfinkterio, kuris turėtų apsistoti prie stemplės pagrindo, lieka atviras, skrandžio rūgštis gali laisvai judėti į viršų. Yra žinoma, kad aukšto rūgštingumo vaisiai, įskaitant apelsinus, pablogina šią būklę. Citrusiniai vaisiai nedidina rūgšties kiekio skrandyje, tačiau jų natūraliai didelis rūgščių kiekis gali sustiprinti skausmą, kurį patiria rėmuo.

Jūs jau žinote, kad pluoštas yra būtinas reguliarumui. Bet jūs galite eiti už borto. Jei paprastai neturite daug skaidulų savo dietoje, greitas suvartojimo padidėjimas gali sulėtinti jūsų žarnyną. Galite eiti ilgiau nei įprastai, nenutraukdami savęs. Arba, kai bandote eiti į vonios kambarį, išmatos gali būti sunkios, sausos ir sudėtingos, kad galėtumėte praeiti. Tas pats didelis 3 colių apelsinas turi apie 4,4 g pluošto. Turite tris iš jų per vieną dieną ir gausite beveik 13 g pluošto. Tai beveik pusė 28 gramų, kuriuos turėtumėte turėti 2000 kalorijų dietai, nes pagal “Dietary Guidelines for Americans 2010” jums reikia 14 gramų už kiekvieną 1000 kalorijų. Priklausomai nuo to, ką dar valgote per dieną, tai gali būti per daug, kad jūsų sistema galėtų elgtis.

Užkietėjimas nėra vienintelė virškinimo komplikacija, kurią galite patirti, jei reguliariai valgysite daug apelsinų. Visas šis papildomas pluoštas gali sukelti viduriavimą, o ne atsitiktinę atsarginę kopiją ar jos papildymą. Jei turite pilvo spazmus arba jei jūsų žarnynas gurkšeluoja garsus, gali pasireikšti labai lėtas išmatos. Jei tai įvyks, nukopijuokite savo apelsinų porcijas. Jūs vis dar norite šaudyti už rekomenduojamą plaučių kiekį – tiesiog eikite lėtai ir padidinkite ilgą laiką. Vieną dieną ar keletą apelsinų, be nedidelių daržovių ir kitų aukštos pluošto maisto produktų, galima toleruoti.

Svorio padidėjimas

Skausmas iš Acid reflux

Sunku išlaisvinti save

Viduriavimas ir pilvo spazmai