U8 futbolo treniruotės

Dauguma jaunų 8 metų ir vyresnių futbolo žaidėjų vis dar mokosi, kaip jų kūnai juda ir vis dar tobulina savo motorinius įgūdžius. Mokymasis, kaip drebėti, perduoti ir šaudyti kamuolys gali būti sudėtinga ir varginantis kai kuriuos žaidėjus. Jei atsidursite trenerio vaidmenyje, svarbu, kad žaidėjai galėtų išmokti šių pagrindinių įgūdžių per įdomius žaidimus ir treniruotes. Tėvai taip pat gali padėti įgūdžių mokymosi procese, pakartodami namuose vykstančius mokymus.

Gręžtuvas sukuria pagrindinius įgūdžius. Kiekvienas žaidėjas gauna kamuolį. Kai jų keliai sulenkami ir jų svoris yra ant kojų rutulių, žaidėjai vienu metu paliečia rutulį atgal ir pirmyn iš savo dešinės kojos į kairę pėdą ir atgal. Iššūkis yra išlaikyti rutulio kontrolę kojų viduje. Kai žaidėjai sugeba greitai judėti kamuolį ir atgal, jie turėtų sėją judėti į priekį. Išplėstiniai žaidėjai sugeba atlikti šį gręžimą judėdami į priekį savo galva.

Šis gręžtuvas pagerina pravažiavimą. Jame yra kūgių linija, išdėstyta 3 jardų atstumu. Žaidėjai atsiduria abiejose pusėse iš šių kūgių ir perduoda kamuolį vieni kitiems “pro vartai”. Kiekvienas žaidėjas gauna rutulį, perkelia jį į praeinančią padėtį ir išsiveržia per kūgius į kitą žaidėją. Kadangi žaidėjų įgūdžiai tobulėja, skirtumas tarp kūgio gali sumažėti, atstumas tarp žaidėjų gali padidėti ir sėjamosios tempas turėtų sparčiai augti.

Šis gręžtuvas pagerina dribblingumo įgūdžius. Jame yra kūgiai, išdėstyti kliūčių grandinėje priešais tinklą. Žaidėjai drebuoja per grandinę, kintamos kojos, kai reikia. Pirmą kartą po to, kai pateksite per grandinę, žaidėjai šaudys kamuolį į tinklą. Spurgų atstumas gali būti koreguojamas pagal žaidėjų įgūdžių lygį. Kuriant skirtingas grandines kiekvienai praktikai, treneris gali sukurti naujų iššūkių. Ši grandinė turėtų priversti žaidėjus vienodai naudoti abiem kojoms. Kai fotografuojamas pirmasis ryšys, išeinantis iš grandinės, žaidėjai priprato prie greitai šaudyti, kai jie gauna nemokamą prieigą prie tinklo. Tai gali būti laikinas gręžimas, verčiantis žaidėjams pasirinkti jų greitį.

Šis gręžtuvas sukuria taškų gebėjimą. Žaidėjai linija 20 mylių nuo tikslo. Varžovas įkalina. Iš tinklelio pusės treneris nukreipia kamuolį link pirmojo žaidėjo. Tas žaidėjas turi gauti kamuolį, valdyti ir šaudyti. Po to, kai šaunamas, žaidėjas tęsiasi į priekį, kai treneris nukreipia antras kamuolys priešais vartus. Žaidėjas kontroliuoja kamuolį ir bando įveikti laikytoją. Šio gręžimo atstumas gali būti skirtingas, taip pat gali trukdyti sąranka. Žaidėjai patobulina savo nuotolinį šaudymą ir sugebėjimą laimėti arti.

Šis grąžtai veikia rutulį išieškant ir pravažiuojant. Nustatykite du gretimus laukus ar kiemus. Pusė komandos eina į vieną kiemą, pusė eina į kitą. Kiekvienas žaidėjas turi kamuolį. Treniruokliai ir tėvai stovi išilgai kiemų perimetro, kad išlaikytų kamuolius žaidime. Kai treneris pučia švilpuką, žaidėjai perduoda kamuolį į kitą kiemą. Žaidėjai paima kamuolius ir juos grąžina. Žaidimas tęsiasi pirmyn ir atgal tam tikrą laiko tarpą, paprastai maždaug nuo trijų iki penkių minučių. Galutiniame švilpukyje laimėjo komanda su mažiausiais kamuoliais savo kieme. Treniruokliai gali prieskonių sumą užsisakyti užsukdami į kairę koją arba atskaitant taškus už per didelius ar plataus leidimo taškus.

Švytuoklinis gręžtuvas

Praeiti pro vartai

Kliūčių grandinės gręžtuvas

Galia šaudymas / Finesse šaudymas

Laikyk savo kiemą švarų