Tėvų įtraukimo apibrėžimas

Tėvų dalyvavimas reiškia tėvų dalyvavimo mokykloje ir jos vaiko gyvenimo lygį. Kai kurios mokyklos skatina sveiką tėvų įtraukimą per renginius ir savanorių galimybes, tačiau kartais tėvai gali įsitraukti į savo vaikų ugdymą. Galite užtikrinti, kad jūsų vaikas gautų naudos iš tėvų įtraukimo, nuolat atnaujindamas tai, kas vyksta klasėje, padėti savo vaikui mokytis mokykloje ir žinant tinkamą mokyklos saugos procedūrą.

Socialinis

Tėvai gali puoselėti teigiamą socialinę patirtį savo vaikams, žinodami, kokia veikla yra jų vaikai. Jei jūsų vaikas žaidžia futbolą, galbūt galite prisijungti prie trenerio personalo ar savanorio kaip mokyklos vairuotojo. Jei jis dalyvauja studentų taryboje, siūlyk savo paslaugas kaip dekoratorių arba duoti auką. Jūs taip pat galite išlaikyti savo socialinį gyvenimą, pakviesdami draugus žaisti savo namuose. Susipažinkite su savo vaiko bendraamžiais ir įvertinkite, ar jie yra tinkami jo pasirinkimai

Švietimas

Mičigano valstijos vyriausybė pažymi, kad tėvų įtraukimas yra vienas iš svarbiausių lemiamų vaikų švietimo veiksnių ir rodo, kad anksčiau tėvas gali prašyti vaiko ugdymo, tuo sėkmingiau jo vaikas galiausiai bus. Padėti vaikui atlikti namų darbus yra tik pradžia. Savaitgaliais atvykus į muziejų, kartu su moksliniais projektais ir išlaikydami savo klases bei pažangą, bus žinoma ir palaikoma jūsų vaiko išsilavinimas.

Drausminė

Kaip supranta, kodėl jūsų vaikas yra drausmingas mokykloje, taip pat žinodamas, ką jis gali padaryti, kad ištaisytų padėtį, taps jūsų dalyvavimas mokyklos drausmės procese, sako Nacionalinė koalicija už tėvų įtraukimą į švietimą. Nepalikite tiesiog mokytojams ir mokyklos administratoriams vykdyti drausmę.

Saugumas

Pasak JAV ligų kontrolės ir profilaktikos centrų, 2010 m. Tarp 12-18 metų studentų buvo pranešta apie 828 000 smurtinių incidentų. Tėvai gali savanoriškai naudotis savo paslaugomis, kad padėtų išlaikyti mokyklą saugiai visiems, kuriems ji priklauso. Tėvai turėtų ne tik žinoti kitų mokinių saugumą, bet taip pat turėtų žinoti įspėjamuosius smurto požymius savo pačių vaikams. Savanorystė priežiūros tarnyboms ir mokyklos avarinio plano supratimas gali išlaikyti jūsų mokyklą saugią.

Mokyklos dalyvavimas

Mokyklos turi palengvinti tėvų dalyvavimą, siūlydamos tėvams galimybes. NCPIE rekomenduoja, kad mokyklos administratoriai šiltai sveikintų tėvus, siunčiami pranešimai namuose, kai siūlomos savanorių galimybės, ir pateikiami pasiūlymai dėl papildomų kreditų ir šeimos veiklos, kurie sutampa su studijų vienetais.