Pop muzikos įtaka paaugliams Jungtinėse Amerikos Valstijose

Muzika gali džiaugtis žmonių gyvenimu, tačiau šiandieninės pop muzikos įtaka jaunimui gali būti susijusi su daugeliu tėvų. Naujausiomis amerikiečių pop dainomis yra nuorodos į seksą, narkotikus, alkoholį ar smurtą. Daugelis dainų taip pat šlovina maištininką prieš valdžią, moterų blogėjimą ar savižudišką elgesį. Laikui bėgant, toks dalykas gali turėti neigiamos įtakos jauniems, įspūdingiems klausytojams, įtakojantiems jų nuotaikas, nuomones ir tai, kaip jie galvoja apie pasaulį. Kadangi paauglys dažnai klausosi muzikos už uždarų durų, iPod, savo automobiliuose ar draugų namuose, tėvai mažai kontroliuoja savo pasirinkimą. Nors kai kurios dainos gali pakilti paaugliams, kiti gali padidinti pykčio, depresijos ar blogo elgesio.

Teigiamas pop muzikos efektas

Tam tikra pop muzika gali teigiamai paveikti paauglius, sukelti laimę ir jaudulį, paskatinti pasitikėjimą ar net padėti jiems atlikti tokias užduotis kaip namų darbas ar namų darbas. Kai kurie paaugliai klausosi muzikos atsipalaiduoti po įtemptos dienos. Draugai gali susivienyti su mėgstamiausiu menininku, surinkti ir klausytis dainų kartu ar net dalyvauti koncerte. Mėgstamiausia muzika gali įkvėpti paauglius šokti ar sportuoti, o judėjimas yra sveikas augančioms kūnoms. Jūsų paauglys gali džiaugtis žodžiais mėgstamų dainų mokymu ir gali peržiūrėti konkretų atlikėją kaip stabą. Teigiama, jausminga muzika gali priminti vaikams gerus prisiminimus. Tokiais būdais pop muzika vaidina svarbų vaidmenį paauglių pramogose ir bendrojoje socialinėje veikloje.

Muzikiniai pasirinkimai ir ekspozicija

Nors daugybė muzikos yra optimistiškos ir teigiamos, daugelis tėvų nerimauja dėl neigiamų kitų muzikos rūšių įtakos, ypač todėl, kad jie ne visada gali kontroliuoti savo vaikų pasirinkimus. Pasak Tara Parker-Pope, “2008 m.” New York Times “straipsnyje” Pagal muzikos įtaką? “Daugeliui vaikų yra nuolatinė prieiga prie muzikos iš tėvų ausų. Todėl vaikai gali pasirinkti muziką netinkamais žodžiais. Kaip televizijos ir filmo scenos gali įtakoti žmogaus elgesį, dainų dalykai gali formuoti būdą, kaip paauglys vertina situacijas ir nustato netinkamai. “Parker-Pope” paaiškina, kad muzikai trūksta tikrų vaizdų, kuriuos turi televizija ir filmas, bet ekspozicija yra dažniau. Kitaip tariant, žmonės dažniausiai klausosi muzikos reguliariau, nei žiūri televizorių, nes muzika fone vyksta įvairiose situacijose. Muzika gali būti žaidžiama važiuojant, ausinėms ar sėdint prie kompiuterio. Muzika grojama šalyse ir net parduotuvėse. Muzika, kurią paauglys nusprendžia klausytis, gali neatitikti tėvo komforto lygio.

Nesveikos Hip-Hop įtaka

Hip-hop’o muzika, kuri tampa vis labiau populiari tarp šiuolaikinio jaunimo, tapo tėvų kritikos tikslu. Šis muzikos žanras dažnai apima lytinius žodžius ir nešvankybę. Jos straipsnyje “Mokslininkas nurodo neigiamus hip-hop” įtaką, “Kathy SaeNgian iš” Pittsburgh Post-Gazette “paaiškina, kad 1970-ųjų pradžioje hip-hop kultūra buvo sukurta afroamerikiečių ir Latino jaunuolių, kurie gyveno skurdžiuose rajonuose Ir susiduria su tokiomis problemomis kaip piktnaudžiavimas narkotikais, rasizmas ir gaujų smurtas. Ši patirtis sklido į hip-hop muziką, ir šiandien šiose dainose išreikšta požiūriai, mados, kalba ir bendra elgsena tapo priimtina ir netgi parduodama paaugliams. Dainos žodžiai gali išlikti pykčiu ir smurtu. Straipsnyje “SaeNgian” interviu Vašingtono universiteto psichologijos ir smurto prevencijos profesoriaus profesoriaus Carolyn West interviu, kuris teigia, kad hip-hop gali ypač paveikti afroamerikietiškų paauglių paauglių, kurie šiuo metu paprastai yra vaizduojami kaip sekso objektai Žanras.

Tėvai turėtų apie tai kalbėti

Kol tėvai sugebės, jie turėtų stengtis stebėti muziką, kurią vaikai klausosi, ir gali aptarti tam tikrose dainose esančias temas ir vaizdus. Straipsnyje “Mokymasis gyventi (ir stebėti) savo muziką” PBS tėvai taip pat skatina tėvus aptarti muzikos pranešimus, o ne kritikuoti jų vaikų muzikos pasirinkimus. PBS Tėvai pataria tėvams kalbėti apie situacijas, kuriomis apibūdinamos tam tikros lyrikos, kad paaugliai galėtų “išardyti dainos reikšmę, o ne ją išgelbėti”. Jei galėsite kalbėtis apie muziką su savo vaikais nuo jaunesnio amžiaus, galbūt galėsite daryti poveikį menininkų ateičiai ar bent jau įtakoti tai, kaip jie žiūri tam tikros muzikos rūšis, ir kaip stipriai jie leidžia manyti, kad jų neigiamos muzikos Dalykai.