Patarimai apie tėvystę nagging vaikams, kurie nebus priimti ne už atsakymą

Vaikai yra patvarūs ir dažnai neatsako “ne” už atsakymą. Jie ir toliau prašo kažko panašaus į tave, kol nepateiksite jiems nugalėtojo “taip”. Nors dovanojimas gali pasirodyti geriausias pasirinkimas, nes jis suteikia jums ramybę ir ramybę, jis moko tavo vaikus, kad šis metodas veikia. Kitas kartas, kai jūsų vaikas norės kažko, jis tęsis, kol nepasiduosite. Kai kurie patarimai ir strategijos gali padėti jums susidoroti su niūriomis vaikais, kurie nebus priimti atsakymo, nepakeisdami neigiamo elgesio.

Tiesiog sakyk ne

Nors tai gali atrodyti paprasta, vienas iš efektyviausių būdų sustabdyti jūsų vaiko nykimą yra tiesiog pasakyti “ne”. Šio metodo veiksmingumo raktas yra laikytis jūsų žodžio. Kai jūsų vaikas prašo kažko, atsakykite su tvirtu “ne” ir nenusileisk. Jei jūsų vaikas ir toliau to nepakenks, pasakykite jam, kad jei toks elgesys tęstųsi, bus panaikinta dar viena privilegija; galų gale tokia tėvystės taktika moko tavo vaiką, kad jis ne tik blogėja, bet ir pašalina kitas privilegijas. .

Nueiti

Jei jūsų vaikas ir toliau prašo kažko, kai pirmą kartą pasakote ne, tiesiog eikite. Nereikia per daug aiškinti ar bandyti pateisinti savo atsakymą. Jūs esate tėvas, nereikia savęs paaiškinti. Kai vaikščiate, palikite savo vaiką atskirai, pašalindamas nugaros galimybę. Jei esate parduotuvėje, vis tiek galite naudoti šį metodą, bet mažesniu mastu. Pasukite ir pradėkite vaikščioti, bet visada įsitikinkite, kad jūsų vaikas yra jūsų regėjime. Jūs nenorite palikti savo mažamečio vaiko, stovinčio atskirai į užimtą vietą.

Pašalinkite savo vaiką nuo situacijos

Vaikai lengvai susijaudinami ir skatinami, todėl gali būti netinkamas elgesys, pvz., Kibimas. Kai tai atsitiks, pašalinkite savo vaiką iš situacijos. Jei nori, kad vakarėlyje būtų dar vienas pyragas, pasakykite jam, kad laikas atsisveikinti ir palikti. Jei tai žaislų parduotuvėje įdarytas gyvūnas, palikite parduotuvę. Jei po vakarienės tai ledų kūgis, išsiųskite jį iš virtuvės žaisti miegamajame. Skirtingai nuo suaugusiųjų, vaikai turi trumpą atminimą ir dažnai pamiršta kažką, kai jie jau nebeatitinka jų.

Stiprinti gerą elgesį

Neleiskite blogo elgesio, pvz., Niūrios, gerinant elgesį. Kai jūsų vaikas klauso be jokių argumentų ar daro tai, ką jam pasakyta, sustiprinkite šią elgesį, padėkodamas jam už klausymą ar pasakojant jam, koks jis yra malonus, kai jis nepatinka. Jūsų vaikas klestės, todėl labiau tikėtina, kad jis pakartos šį gerą elgesį ateityje.