Nauda sveikatai pilates

Juozapas Pilatesas iš pradžių pavadino savo mankštos programą “Contrology”, daugybę fizinių veiksmų, kuriuos jis sukūrė 1900-ųjų pradžioje, kad subalansuotų kūną, protą ir dvasią. Dabar žinomas pagal jo kūrėjo vardą, Pilateso metodas sujungia plaukus, būdingus kūno judesius ir ritminį kvėpavimą, kad suteiktų daug naudos sveikatai.

Pilateso praktikantai ištemps ir išplės visus savo pagrindinius raumenis, kai jie pereina per pratimus. Jie kartoja kiekvieną seką 5-10 kartų per 45-90 minučių seansą ant motinos ar varžos įrangos. Ruožai atliekami nedaug pakartotinai ir be įtempimo, išlaikant raumenis žiaurus, nepriimant jų iki išnykimo taško. “Fizikinės medicinos ir reabilitacijos archyvuose” atliktų keleto tyrimo “Pilates” naudos tyrimas patvirtino, kad yra rimtų įrodymų, kad praktika padidina lankstumą.

Amerikos taryba pratybų teigia, kad Pilates padeda pagerinti pagrindinę jėgą. Nors ACE nesupranta, kaip tai vyksta, Australijos geresnio sveikatos kanalas siūlo raktinį žodį, kai sakoma, kad Pilateso metodas reikalauja tikslų kūno judėjimą ir kvėpavimą, ypatingą dėmesį skiriant pilvo raumens kontrolei – veiksmui, kuris apima pagrindinius raumenis ir Taip pat pagerina pusiausvyrą.

Pilates pabrėžia kiekvieno judėjimo tikslumą, o ne jėgą ir ištvermę. Pasak “Better Health Channel”, tikslumas, kuriuo vadovaujasi “Pilates”, – tinkamas kūno laikymasis, dėmesys centrinei kūno vietai ir tikslus kvėpavimo ritmas – gerina laikyseną per 10-20 seansų.

Interviu su JK Nacionaline sveikatos tarnyba, Pilateso fondo steigėjo ir veteranso Pilates mokytoja Anne-Marie Zulkahari interviu teigia, kad patyręs instruktorius gali pritaikyti Pilates metodą bet kokio amžiaus asmenims ir fitneso lygiui. Tačiau prieš pradėdami bet kokią naują fizinę praktiką pasikonsultuokite su gydytoju, ypač jei turite sveikatos sutrikimų ar esate nėščia.

Tęsiasi už Limbero kūno

Stiprumo ir stabilumo kontrolė

Tikslumas geresnei padėčiai

Pritaikytas visiems amžiams