Makšties dirginimas iš pratimo

Viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl žmonės pradeda vykdyti programą, yra pagerinti jų sveikatą ir išnaudoti pragyvenimo lygį. Deja, kol naudojami darbai sukuria teigiamus pokyčius viduje, tai gali sukelti nepatogumų lauke. Prakaitavimas, drėgnos maudymosi kostiumai, treniruotės iš treniruočių drabužių ir dietos pokyčiai bei hidratacijos lygiai sukuria puikią audra daugeliui makšties negalavimų. Tačiau keletą įprastų pokyčių dažniausiai atsiranda sudirginimas, taip pat vadinamas vulvitu ir neleidžia jam grįžti.

Skausmas ir paraudimas viršuje pateikia su makšties dirginimo simptomų, susijusių su fiziniais pratimais, sąrašą, bet jūs taip pat gali patirti susijusių simptomų. Jūsų skausmas gali būti niežėjimas, išsiliejimas, neįprastas kvapas, patinimas ar pažaidos. Treniruotės metu ar po jo galite pajusti skausmą ir sudirginimą, arba simptomai gali išlikti, kol jūsų audiniai gyja, arba gydote pagrindinę infekciją, kuri prisideda prie jūsų dirginimo.

Jūsų dirginimą gali sukelti kažkas taip paprasta, kaip netinkamus drabužius. Jei paleidžiate, važinėjate, važinėjate ar praleidžiate aerobikos užsiėmimus, jūsų drabužiai gali trintis prieš jūsų vulgą ir sudirginti jautrią odą. Jei jūsų drabužių gaudyklės drėgmės metu, šis dirginimas tampa dar blogesnis. Drėgmė taip pat sukuria geriausias sąlygas odai ar makšties mielių infekcijai. Vaginalinė mielių infekcija pasireiškia keičiantis makšties kvapo, niežėjimo, deginimo ir baltų išsiskyrimų.

Perdozavimas ir nepakankamumas gali paveikti jūsų imuninę sistemą, kuri sukelia herpeso protrūkį, jei esate veikęs herpeso virusu. Tokiu atveju atsiranda skausmingų raudonųjų opos, kurios būna drėgnos arba verkiančios. Jei neseniai nusiskuto ar atsipalaidavote, trintis nuo treniruočių drabužių gali sukelti įvairias plaukus. Egzema, obstrukcinės liaukos arba bakterinės infekcijos taip pat gali sukelti vulvitą.

Norėdami išgydyti dirginimą, kurį sukelia drebulys ir sudirginimas, perjunkite prie nepriekaištingų, neuždengtų, sportinių drabužių, skirtų konkrečiai jūsų užsiimamai veiklai. Pavyzdžiui, važiuokite dviračiu ar važiuokite dviračių šortais ar sportinėmis pėdomis. Pasirinkite drabužius, kurie ant etiketės rodo, kad jie velniams pernelyg drėgmės ir prakaito. Kiekvieną kartą naudokite treniruočių drabužius. Kuo greičiau pakeiskite drėgnų drabužių; švelnus sudirginimas reikalauja šiek tiek daugiau laiko nei išgydyti. Jei negalėsite atsikratyti savo įpročio, pabandykite išblaškyti tam tikrą vazeliną ant dirginčios odos, kad jį apsaugotumėte ir sumažintumėte švaistymą pratimai. Jei turite mielių infekciją, vaistai nuo priešgrybelinių preparatų gali veikti, bet receptinių vaistų vartojimas Greičiausiai bus efektyvesnis. Dėl herpeso protrūkio sukelto dirginimo reikia laiko išgydyti. Išrašyti virusiniai vaistai gali sutrumpinti protrūkio trukmę ir užkirsti kelią būsimiems protrūkiams. Venkite naudoti atšiaurių muilų arba skalbinių ploviklių, kol jūsų dirginimas nebegalės.

Simptomai

Dažniausios priežastys

Mažesnės priežastys

Prevencija ir gydymas