Magnio oksido šalutinis poveikis kraujospūdžiui

Magnio papildai būna įvairių formų, įskaitant magnio oksidą. Šis mineralas atlieka daug svarbių vaidmenų organizme, pavyzdžiui, skatina normalią kraujospūdį. Šios maistinės medžiagos turtingos dietos buvo susijusios su sumažėjusia hipertenzija. Nors paprastai naudojamas tinkamai, kaip ir bet koks papildas, magnio oksido naudojimas kelia šalutinio poveikio riziką. Nenaudokite magnio papildų aukštam kraujospūdžiui gydyti, nesikreipiant į gydytoją.

Žemas kraujo spaudimas

Kadangi magnis padeda sumažinti kraujospūdį, vartojant papildų kyla pavojus, kad jis sumažės per daug. Toks poveikis yra labiau tikėtina, jei vartosite per dideles sumas arba jei derėsite su kraujospūdžio vaistais. Pastaruoju atveju jums gali tekti vartoti mažiau vaisto, kad kompensuotų magnio poveikį. Pasitarkite su gydytoju, prieš pridėdami magnio į gydymo planą ir nekoreguokite savo vaistų savarankiškai; leiskite savo gydytojui nustatyti Ar reikia pakeisti.

Nėščios moterys ir kalcio kanalų blokatoriai

Jei esate nėščia ir vartojate kalcio kanalų blokatorius kraujo spaudimui valdyti, savigydos hipertenzija su magnezija. Pasak Merilendo universiteto medicinos centro, šis derinys didina neigiamo šalutinio poveikio, susijusio su šiais vaistiniais preparatais, riziką šiai specifinei populiacijai.

Dozė kraujotakai valdyti

Mičigano sveikatos sistemos universitetas teigia, kad daugumoje tyrimų buvo naudojami 350-500 mg magnio, skirtų aukštam kraujospūdžiui gydyti. Nacionalinės maisto papildų biuro sveikatos įstaigos pažymi leistiną viršutinę leistiną 350 mg papildomo magnio kiekio ribą. Ši suma neapima magnio, gauto iš maisto produktų. Atsižvelgiant daugiau, negu tai, kas kartais reikalinga priklausomai nuo vartojimo priežastys, padidina nepageidaujamo poveikio, susijusio su magnio papildymu, riziką, pvz., Nenormalią širdies ritmą ir psichinės būklės pokyčius. Reikiama dozė priklausys nuo daugelio veiksnių, pvz., Ar turite įrodymų apie trūkumus ar vartojate vaistų, kurie turi įtakos magnio kiekiui. Pasitarkite su savo gydytoju dėl tinkamos dozės ir tik jo priežiūrai naudokite magnio.

Kiti galimi neigiami padariniai

Nenaudokite magnio papildų, pirmiausia kreipkitės į gydytoją, jei turite inkstų funkcijos sutrikimą, ši būklė gali pakenkti jūsų organizmo gebėjimui pašalinti magnio perteklių, didinant toksiškumo riziką. Tas pats pasakytina apie širdies susirgimus, antibiotikų ir papildų vartojimą mažiausiai dvi valandas tarpusavyje, kad magnis nesikištų į absorbciją. Magnis gali padidinti cukraus kiekį kraujyje mažinančius insulino ir kitų vaistų nuo diabeto padarinius, siekiant užkirsti kelią hipoglikemijai, todėl gali tekti keisti dozes.