Koks yra pieno šalutinis poveikis?

Pieno taryba teigia, kad egzistuoja daugybė įvairių karvės pieno veislių, tokių kaip visa, nugriebta, pasterizuota ir nepasterizuota pienas. Pienas, pagamintas iš kitų sudedamųjų dalių, išskyrus karvės pieną, yra ožkos, ryžiai, migdolai ir sojos. Laktozė, karvės piene esantis cukrus, sukelia šalutinį poveikį virškinimo sistemoje, yra susijęs su Nacionaliniu diabeto institutu ir virškinimo bei inkstų ligomis.

Pilvo skausmas gali atsirasti, kai jūsų skrandžio gleivis tampa sudirgęs iš karvių piene esančios laktozės. Laktozės suskaidymas gali sukelti skrandžio dirginimą. Jūsų žarnos gali būti mėšlungis. “MayoClinic.com” teigimu, gydytojas gali rekomenduoti nereceptinius vaistus, kad padėtų suskaidyti laktozę piene.

Pykinimas gali atsirasti, kai jūsų skrandis tampa dirginantis iš pieno laktozės, praneša Nacionalinis diabeto ir virškinimo ir inkstų ligų institutas. Jums gali pasireikšti vėmimas kartu su pykinimu. Nustokite gerti pieną ir pranešti apie savo simptomus savo gydytojui. Alternatyvos karvių pieno produktams gali pasiūlyti tinkamą pakaitalą. Pasitarkite su savo gydytoju dėl savo nuomonės.

Duoksas gaunamas dėl laktozės, atsirandančios iš karvės pieno dirginimo virškinimo sistemoje, sudirginimo, praneša “MayoClinic.com”. Jūsų skrandis gali padidėti, o jūsų kelnės jaučiasi griežtesnės. Tavo pilvas taip pat atrodys ryškesnis. Šis pūtimas turėtų būti sustabdytas, kai nustos gerti pieną. Pasitarkite su savo gydytoju ir paprašykite alternatyva karvės pienui.

Pilvo pūtimas susijęs su padidėjusia dujų kiekiu skrandyje, teigia Nacionalinis diabeto ir virškinimo ir inkstų ligų institutas. Vėlgi, skrandis taps didesnis, kai prasiskverks. Tai atsiranda kaip karvių pieno ingredientų laktozės šalutinis poveikis. Nutraukite pieno vartojimą, kad sustabdytumėte šį šalutinį poveikį. Jei šis šalutinis poveikis tęsis, nepaisant karvės pieno sustojimo, kreipkitės į gydytoją.

Viduriavimas pasireiškia tada, kai jūsų žarnos sutraukia ir kietos medžiagos greitai išstumiamos iš tiesiosios žarnos. Karvių pieno laktozė yra daugelio šio šalutinio poveikio priežastis. Šis šalutinis poveikis nustos galioti, kai nustos gerti jo. Jūs vis dar gali patirti viduriavimą pora dienų, nes šalutinis poveikis mažėja. Kreipkitės į gydytoją apie alternatyvą pieno produktui. Jis gali rekomenduoti vaistą, kad padėtų toleruoti pieno laktozę. Daugelis žmonių kenčia nuo laktozės netoleravimo, praneša “MayoClinic.com”.

Pilvo skausmas

Pykinimas

Dujos

Pilvo perpumpavimas

Viduriavimas