Koks skirtumas tarp “fastin” ir “phentermine”?

Phentermine yra gerai žinomas recepto apetito slopintuvas, kuris yra patvirtintas trumpalaikiam vartojimui nutukimo gydymui ir kuris jau daugelį metų parduodamas pagal daugelį prekių ženklų, įskaitant “Fastin”. “Fastin” recepto forma, kurioje yra fentermino, buvo pašalinta iš rinkos 1998 metais. Dabar galima įsigyti naują “Fastin” prekės ženklu parduodamų be recepto papildų grupę, tačiau labai skiriasi nuo ankstesnio produkto. Kai kuriuose iš šių produktų yra keletas veikliųjų sudedamųjų dalių, kurių gali būti sunku nustatyti ir kurios gali sukelti nepageidaujamas reakcijas ar vaistų sąveiką. Pasitarkite su savo gydytoju apie visas jūsų sveikatos būklę ir vaistus, kuriuos vartojate, prieš pradėdami vartoti bet kokius naujus receptus ar vartodami papildomą dozę.

Phentermine pirmą kartą buvo patvirtintas kaip recepto apetito slopintuvas 1959 m. Maisto ir vaistų administracija. Tai kontroliuojama medžiaga ir manoma, kad ji yra silpna priklausomybe ir gali būti piktnaudžiaujama, nes ji gali turėti panašų į amfetamino poveikį. Jis buvo parduotas daugelyje prekių pavadinimų. Ionaminai, Adipex ir Fastin buvo labiausiai žinomi, tačiau, kadangi tai yra vyresnio amžiaus vaistas, dauguma žmonių vartoja bendrąją formą. Nors tai yra veiksmingas apetito slopintuvas, fenterminas gali turėti šalutinį poveikį, tokią kaip pykinimas, nemiga, padidėjęs širdies susitraukimų dažnis ir nervingumas.

Dešimtojo dešimtmečio pradžioje daugelis gydytojų išrašė fentermines kartu su kitu svorio netekimo preparatu, fenfluraminu, junginiu, žinomu kaip fenfenas. Po keleto rimtų nepageidaujamų reiškinių, susijusių su šia praktika, fenfluraminas buvo pašalintas iš rinkos. Keletas prekės ženklų gamintojų nutraukė prekės ženklo pavadinimą phentermine, įskaitant “Fastin” prekės ženklo gamintoją, kurį gamintojai 1998 m. Nutraukė. Ionaminui, Adipex-P ir generiniams fentermams vis dar galima įsigyti. Šiuo metu “Fastin” produktai neturi receptinių ingredientų “phentermine”; jie yra maisto papildai.

Pasak “Fastin” ne biržos produktų gamintojo, įmonė įsigijo “Fastin” pavadinimą ir prekės ženklą iš buvusio recepto gamintojo ir pradėjo gaminti maisto papildų liniją. Šiuo metu bendrovė savo interneto svetainėje nurodo tris produktus su “Fastin” prekės pavadinimu, nors kiti, kurie pateikiami skirtingais formatais, gali būti rasti internete – nė vienas iš jų nėra panašus į seną “Fastin” receptą su “phentermine”. “Fastin” maisto papildų gaminiai turi tokius pavadinimus kaip “Fastin Multi-vite”, “Fastin” XR ir “Fastin Dietary Supplement”, ir šie produktai teigia, kad padeda apsisaugoti nuo apetito. Kai kuriems žmonėms produktų sąraše yra ingredientų, tokių kaip dimetilamilaminas, metilksantino alkaloidai ir feniletamino alkaloidai, kurie gali turėti šalutinį poveikį, įskaitant padidėjusį širdies susitraukimų dažnį, nervingumą ir padidėjusį kraujospūdį.

Receptiniai ir nereceptiniai produktai, parduodami kaip vaistiniai preparatai, privalo būti griežtai klinikiniai, siekiant įrodyti, kad gyvūnai ir žmonės yra saugūs ir veiksmingi. Jie taip pat yra apdirbti ir išbandyti grynumo standartus. Skirtingai nuo vaistų, Maisto ir vaistų administracija mano, kad maisto produktai laikomi maisto produktais. Jiems nereikia laikytis tų pačių klinikinių standartų. Jei nėra įrodyta, kad maisto papildas gali pakenkti, jis gali būti parduodamas su keletu apribojimų. Pasakykite savo gydytojui apie vaistus, kuriuos vartojate, ir kreipkitės į gydytoją prieš pradėdami vartoti naują maisto papildą

Phentermine

Nepraleiskite recepto Fastin

Fastin Dietiniai papildai

Dietiniai papildai