Kokius maisto produktus galiu valgyti, kai yra citrinos, cayenne ir pipirų dietos dietos?

Per dvi savaites “Beyonce” pasirodė “Slim” ir “Dreamgirl” apdaila, sako svetainė Weightlossresources.co.uk, todėl kartais vadinama “Beyonce” dieta. Citrinų ir Cayenne paprikos detoksikacijos dieta yra “Master Cleanse” dalis – dietos, kuri reikalauja 10 kartų prarasti 20 svarų sterlingų. Nors yra keletas skirtingų dietos variantų, tradicinė dieta netaikoma kietajam maistui valymo metu. Kreipkitės į savo gydytoją, jei apsvarstysite skystų Detox dietą.

Dietos pagrindas

“Master Cleanse”, kuris taip pat pridedamas prie citonų dietos, citrinų švarios ar klevų sirupo dietos, pirmiausia susideda iš limonado tipo gėrimo, kuris yra šviežių citrinų ar laimų sulčių, klevų sirupo, kajenų pipirų ir vandens mišinys. Jūs geriate nuo šešių iki aštuonių citrinų gėrimų, kartu su sūriu vandeniu ir vaistažolių uždegimo arbata. Dietos prielaida yra virškinimo sistemos pertrauka, pagalba kūno valymui ir mažinimui trokšta netinkamų maisto produktų. Reikėtų laikytis dietos mažiausiai 10 dienų.

Atsipalaiduota versija

Nors tradicinis valymas rekomenduoja nevalgyti kieto maisto dietos metu, viena alternatyva leidžia valgyti kietą maistą. Atsipalaidavusi valymo versija rodo, kad geriate nuo dviejų iki trijų glotniuotojo gėrimo akių vietoj vieno iš savo valgio. Ji rekomenduoja išvengti perdirbto maisto, raudonos mėsos, rafinuotų miltų, saldumynų, pieno produktų ir kavos, kai atliekate ramią dietos versiją. Ką turėtumėte valgyti, nenurodyta, tačiau svetainė “Master Cleanse” siūlo visaverčio vegetarišką maistą kaip labiau įtraukiančią dietos tipo detoksikaciją. Tai reiškia, kad vaisiai, daržovės, sveiki grūdai, pupelės, riešutai ir sėklos.

Dietos susirūpinimą

Nors atsipalaidavusi citrinos ir kajenų pipirų dieta leidžia labiau subalansuotai suvartoti, dauguma dietos variantų yra labai mažai kalorijų ir neturi sveikų maistingųjų medžiagų. Po valymo jūs prarasite svorį, bet dauguma iš šių svarų yra dėl vandens ir raumenų masės nuostolių. Šios dietos taip pat gali palikti jus jausmus varginantis ir pavargusius ir be pakankamo skaidulų, taip pat gali sukelti vidurių užkietėjimą. Jie taip pat gali sukelti mitybos trūkumus ir yra pavojingi žmonėms, sergantiems lėtinėmis ligomis, tokiomis kaip diabetas ar inkstų liga.

Valgymas dėl svorio kritimo ir detoksikacijos

10 dienų jums nereikės gerti išnaikinto limonado, kad atsikratytų kūno kenksmingų medžiagų. Jūsų inkstai ir kepenys, esant visiškam darbingui, natūraliai kasdien kruopščiai kruopščiai kruopščiai kūno sudėjimą. Kad jūsų kūnas būtų sveikas, pagerinkite savo natūralius detoksikacijos gebėjimus ir sumažinkite svorį, valgykite dietą, kurioje yra kalorijų, mažai riebalų, daug skaidulų ir turinčių daug maistinių medžiagų, tokių kaip vaisiai, daržovės, sveiki grūdai, liesos baltymai ir Mažo riebumo pieno produktai.