Kokios yra rūkytų austrių valgymo naudos?

Natūraliai rūkytos austrės, supakuotos alyvuogių aliejuje, ne tik skaniai traukia, bet ir pakuoja mitybinį smūgį. Neapdorotos šviežios austrės paprastai yra garuose, po to rūkomos, kad pagerintų skonį. Nesvarbu, ar valgote rūkytas austeres iš arbatos, ar mėgaukitės namo rūkytais austritais restorane, kuriame patiekiami valgiai, jūs aprūpinate savo mitybą maistinėmis medžiagomis.

Užtikrina kokybišką baltymą

Kriauklės, tokios kaip austrės, suteikia aukštos kokybės baltymų su visomis būtinomis amino rūgštimis, reikalingomis tinkamam augimui, taisymui ir kūno priežiūrai. Kiekviena jūsų kūno ląstelė turi baltymų, kaip ir visus kūno skysčius, išskyrus šlapimą ir tulžį. Runkytų austrių patiekalas su 3,5 uncijos svorio maždaug nuo 7 iki 11 gramų baltymų, kuris yra maždaug nuo 14 iki 22 procentų JAV maisto ir vaistų administracijos nustatytos dienos vertės, pagrįstoje 2 000 kalorijų per dieną dieta.

Tiekimas geležies

Geležis, mineralas, būtinas jūsų kūno sveikatai, yra gyvybiškai svarbus raudonųjų kraujo kūnelių komponentas, kuris perneša deguonį kraujyje. Tai reikalinga energijai gaminti ir imuninei sistemai stiprinti. 3,5 colio runkelių austrių patiekalas suteikia maždaug 5 miligramus geležies, ty 28 proc. MP nustato FDA.

Pagerina vitamino B-12 vartojimą

Vitaminas B-12 yra būtinas jūsų organizmo energijos gamybai, aminorūgščių apykaitai ir DNR gamybai. Tinkamas ląstelių susiskirstymas ir veiksminga smegenų ir nervų funkcija priklauso nuo vitamino B-12. Kai randamas rimtas vitamino B-12 trūkumas, simptomai pasireiškia nuo sutrikusios atminties iki paralyžiaus ar net mirties. 3,5 uncijos austrių patiekaluose yra 16 mikrogramų vitamino B-12, tai yra daugiau nei dvigubai FDA nustatyta DV.

Didelis Omega-3 riebalų rūgštys

Omega-3 riebiosios rūgštys yra polinesočiųjų riebalų rūgščių, kurias jūsų organizmas turi, bet negali padaryti, tipas. Tai gausu žuvų ir kai kurių augalinių maisto produktų, tokių kaip alyvuogių aliejus. Šios riebiosios rūgštys sumažina mažo tankio lipoproteinų kiekį, žinomą kaip MTL, todėl pagerėja cholesterolio kiekis. Aestruose yra daug omega-3 riebalų rūgščių, todėl jie yra sveiko širdies pasirinkimas. Medicinos institutas rekomenduoja kasdien vartoti 1,6 gramo polinesočiųjų omega-3 riebalų rūgščių vyrams ir 1,1 gramą moterims nuo 19 iki 70 metų amžiaus. Laukiančių rytinių austrių patiekaluose, kuriuose yra 3,5 uncijos, yra maždaug 0,6 gramo omega-3 riebalų rūgščių.