Kodėl valgyti kivius, kai esate nėščia?

Kiviai yra kiaušinio formos puviniai vaisiai, skonio skonis, panašus į ananasų ir braškių kryžius. Jų pūlingos rudos odos slėpia ryškiai žaliu centru, turinčiu persikų tekstūrą, ir juose yra mažų valgomų juodųjų sėklų. Kai kurios moterys turi nedidelių alerginių reakcijų į kivius – taip pat ir kitus vaisius ir daržoves – todėl, jei jūsų burnos kibirkštis ar atsiranda po valgio kivių vaisių, tiesiog jų išvengti. Kiviai nėra pavojingi alergenai, nes jie yra žemės riešutai, todėl naudokitės bendrais požiūriais ir valgykite vieną ar dvi kivis per dieną, o ne penkis ar šešis.

Pluoštas

Pluoštas yra svarbus nėštumo metu, nes daugelis motinų patiria vidurių užkietėjimą. Nėštumo metu negalinčios susirgti nėštumo metu gali būti pavojinga dėl sutriko. Valgyti dietą, kuri natūraliai yra daug skaidulų, yra saugus būdas užkirsti kelią vidurių užkietėjimui ir išvengti vidurių uždegimo poreikio.

Vitamino C

Kiviai yra labai dideli vitamino C – viename vaisiuje yra 140 procentų rekomenduojamos paros dozės, o tai yra puikus maitinančioms motinoms ir jų besivystantiems kūdikiams. Vitaminas C yra svarbus neurotransmiterių formavimui, kurie yra svarbūs smegenų funkcijai. Tai taip pat galingas antioksidantas, kuris padeda apsaugoti RNR ir DNR nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio. Linuso Paulingo institutas rekomenduoja, kad moterys, vartojančios 80-85 mg vitamino C per parą, imtųsi.

Natūralūs cukrūs

Kiviai, kaip ir visi vaisiai, turi natūralių cukrų, kurie gali padėti saldumynams netinkamai kontroliuoti. Natūralus cukrus, panašus į vaisius, turi mažesnį glikemijos indeksą nei perdirbti ir rafinuoti cukrūs, o tai reiškia, kad jie nesukelia insulino smailės. Nustatyti cukraus kiekį kraujyje ir insulino lygį yra susirūpinimas, nes nėštumo diabetas yra daugelio nėščių moterų problema.

Mažai kalorijų

Vienas kivių vaisius, kurio vidurkis – apie 3,5 uncijos, yra tik 61 kalorija. Gauti pakankamai svorio – nuo 15 iki 40 svarų, priklausomai nuo jūsų nėštumo svorio, KMI arba kūno masės indekso – yra būtinas jūsų kūdikio sveikatai. Tačiau, įgydamas per daug svorio, gali įtempti jūsų širdis, sukelti nėštumo diabetą ir kitas komplikacijas. Saldūs, natūralūs, mažai kalorijų užkandžiai, tokie kaip kiviai, gali išlaikyti jūsų alkį patenkinant, nenusimdami svarų.