Kodėl negaliu numesti svorio iš mano skrandžio?

Nė vienas tam tikras metodas gali padėti jums pastebėti, kad sumažėja svorio tikimybė iš skrandžio. Jei norite prarasti perteklių pilvo svorio, jums reikės iš viso prarasti unciją. Tačiau galite imtis tam tikrų veiksmų, kad būtų lengviau prarasti šį svorį ir sumažinti skrandžio riebalus.

Kalorijos ir svorio kritimas

Turite pašalinti maždaug 500 kalorijų per dieną iš savo dietos, kad prarastumėte apie 1 svarą per savaitę. Jei bandėte sumažinti kalorijas ir vis tiek nevartojote svorio, galėtumėte gauti per daug arba per mažai kalorijų; nenorite mažėti kalorijų, nes vyrai, kurie valgo mažiau nei 1800 kalorijų Per dieną ir moterys, maitinančios mažiau nei 1200 kalorijų per dieną, gali neigiamai paveikti jų metabolizmą ir dar sunkiau numesti svorio; taip pat gali būti, kad jūs valgote daugiau kalorijų nei suprantate, todėl būkite ypač atsargūs, kai porcijos dydžiai Gali padėti. Pusę savo plokštelių padaliję vienodai nuo sveikų grūdų ir liesų baltymų maisto produktų, o kita pusė skirta vaisių ir daržovių, gali padėti jums gauti reikiamą kiekį kiekvieno maisto produkto maistinei mitybai. Pirmasis valgymas pirmiausia padės užpildyti jus, nes jų didelis vandens kiekis ir skaidulų kiekis daro juos dideliais kiekiais, net jei jų sudėtyje nėra daug kalorijų.

Kardio svarba skrandžio svorio netekimui

Sėdimasis ir kiti pilvo pratimai padeda tonizuoti skrandžio raumenis, tačiau jie nesunaikina riebalų, kurie jas dengia. Dėl to jums reikės numesti svorį. Dėl svorio sumažėjimo gali padėti 150-300 minučių vidutinio intensyvumo kardio per savaitę. Laimei, fizinio aktyvumo sukeltas svorio sumažėjimas iš tikrųjų, atrodo, labiausiai nukreiptas į pilvo riebalus, remiantis 2003 m. Sporto ir pratybų “Medicine and Science” paskelbtu tyrimu.

Stiprumo mokymas ir svorio kritimas

Siekiama bent dviejų stiprumo treniruočių per savaitę – nukreipti į visus pagrindinius raumenis kūno, o ne tik abs. Stiprus treniruotės padeda padidinti raumenų masę, kuri padeda pagerinti jūsų medžiagų apykaitą ir dar labiau tikėtina, kad svorio sumažėjimas bus susijęs su riebalais, o ne su raumenimis. Be jėgos treniruočių treniruočių, apie 25 proc. Bet kokio svorio, kurį prarasite, atsiras dėl raumenų.

Dietiniai pokyčiai dėl padidėjusio skrandžio riebalų nuostolių

Galite atlikti keletą dietinių pakeitimų, įskaitant tam tikrų maisto produktų pardavimą kitiems, kurie gali padėti pagerinti pilvo riebalų nuostolius. Pavyzdžiui, 2009 m. “The Journal of Nutrition” paskelbtame tyrime nustatyta, kad žaliavinėse arbatoje katechinų vartojamos medžiagos padeda pagerinti pilvo riebalų praradimą dėl fizinio krūvio. Pakeiskite cukraus saldytuosius gėrimus ir kitus didelės kalorijos gėrimus žaliai arbatai, vandeniui ar kitam nealkoholiniam gėrimui. Padidinkite savo raumeningumą, kuris paprastai būna pilnas. Pagal kitą mitybą, metabolizmą ir širdies ir kraujagyslių ligas paskelbtą tyrimą 2009 m. Dietos, kurių sudėtyje yra daug baltymų, taip pat padeda pagerinti pilvo riebalų nuostolius. Kiaušiniai, žuvys, be odos naminiai paukščiai ir ankštiniai yra maistingi liesi baltymai. Nepamirškite sveikų Riebalai. Jūsų organizmui reikia tinkamai funkcionuoti riebalų. Išskirkite maisto produktus, kurių sudėtyje yra nesaugių sočiųjų riebalų, pavyzdžiui, dešrų ir grietinėlės padažus, turinčius mononesočiųjų riebalų, įskaitant riešutus, alyvuogių aliejų ir avokadą. 2007 m. Paskelbtame tyrime “Diabetes Care” nustatyta, kad didelė šių riebalų mityba padeda išlaikyti riebalų kiekį pilvo srityje.

Kiti aspektai, galintys trikdyti svorio kritimą

Keletas kitų veiksnių gali trukdyti svorio netekimui, įskaitant stresą ar miego trūkumą. Tam tikri vaistai taip pat gali sunkiai prarasti svorį, įskaitant diabeto vaistus, depresijos vaistus, kontraceptines tabletes ir kortikosteroidus. Kai kurios sveikatos problemos taip pat gali turėti tokio poveikio, tokios kaip menopauzė, mažas skydliaukės ir Kušingo sindromas. Pasitarkite su savo gydytoju, ar turite sveikatos sutrikimų, dėl kurių sunku numesti svorio.

Jei be praradimo pilvo, jūs norite šešių pakuotės abs, keletą paprastų dietos pakeitimų ir tikėtinų treniruočių nebus pakankamai. Norint tai padaryti, vyrai paprastai turi sumažinti savo kūno riebalų iki mažiau nei 9 procentų, o moterys turi sumažinti jų iki 19 procentų. Tai nėra lengva, paprastai reikia labai griežtos dietos ir kartais daug valandų treniruotis kiekvieną dieną, paliekant mažai laiko kitiems pomėgius ar bendravimui. Tai taip pat apsunkina valgyti bet kokius maistą toli nuo namų, kad jūs nepateiksite sau.

Ką reikia, norint gauti “Six-Pack Abs.”