Kodėl mano kūdikis staiga nenori slaugyti?

Tai vadinama slaugos streiku, ir jis gali nukentėti be įspėjimo. Jei jūsų sėkmingai maitinanti krūtimi staiga nusprendžia, kad ji nemėgsta slaugos, daugelis priežasčių gali būti jūsų kūdikio atsisakymo slaugyti. Nors tai sudėtinga, visada būkite kantrūs ir toliau skatink savo mažyliui maitinti krūtimi, kad išspręstumėte šią šėrimo problemą. Jei viską bandėte ir problema išlieka, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

Pakeitimai, kuriuos sukūrėte

Kartais kūdikis gali reaguoti į jūsų atliktus pokyčius, kurie gali sutrikdyti slaugos modelį ar įprastą elgesį. Net atrodo, kad nesvarbūs pokyčiai, tokie kaip pasirinkimas kitokio dezodoranto arba muilo prekės ženklo, gali paveikti kūdikio maitinimą krūtimi. Jei jūsų darbas ar namuose įprasta pasikeičia, pvz., Keičiant darbo vietas ar perkeliant, jūsų kūdikis taip pat gali reaguoti slaugos streiku, įspėja La Leche League International.

Nerimas

Kartais sielvarto streikoje dalyvauja nerimas. Pasak “WomensHealth.gov”, jei jūs ir jūsų kūdikis tam tikrą laiką buvo atskirti, jūsų kūdikis gali reaguoti atsisakydamas maitinti krūtimi po to, kai grįšite kartu. Jei jūsų namuose atsiranda nemalonus stresas ir padidėjęs stimuliavimas, jūsų kūdikis gali išsivystyti nerimo, kuris gali trukdyti žindyti. Net tvirta jūsų reakcija po įkandimo gali sukelti slaugos streiką.

Kūdikio problemos

Truputį turinčiam asmeniui gali būti sunku kvėpuoti iš nosies, todėl jis gali praleisti maitinimą krūtimi. Skausmas gerklėje arba žarnyno ligos taip pat gali padaryti jūsų kūdikiui stabdyti slaugą. Kūdikis su ausies infekcija gali patirti skausmingą spaudimą dėl horizontalios krūtimi maitinančios padėties, dėl ko jis gali praleisti maitinimą krūtimi. Dantų skausmas yra dar vienas dalykas, dėl kurio gali nutrūkti maitinimas krūtimi ir paskatinti kūdikį pradėti slaugos streiką.

Nipelio pirmenybė

Kūdikis, kuris gauna tiek butelius, tiek maitina krūtimi, gali patirti problemų, susijusių su abiejų rūšių maitinimu. Mažieji dažniausiai mėgsta dirbtinį nipelį prie krūtinės, jei jie turi pasirinkimą – dažnai, nes pieno srautai yra lengviau nuo dirbtinio nipelio, nei iš krūties, – praneša El Camino ligoninės svetainė. Jūsų kūdikis gali pradėti atsisakyti krūtinės ir laukti, kol pasiūlysite butelį.

Tiekimo problemos

Problemos su pieno tiekimu gali sutrikdyti žindymą. Jei jūsų krūtys pasidaro įkvėptas – skausmingai pilnas pieno – jūsų kūdikiui gali būti sunku užsikimšti speneliu, kuris gali sukelti nusivylimą. Nuleidžiamas refleksas – jėga, su kuria jūsų pienelis išsiskiria iš nipelio, gali būti per stiprus arba per silpnas. Bet kuris scenarijus gali sukelti nusivylusio kūdikio, kuris nenori maitinti krūtimi, įspėja El Camino ligoninės svetainę.