Kepsniai: reti ir vidutiniškai reti

Žmonės įvairiais būdais naudojasi kepsniais, beveik tiek pat būdų, kaip ir rūšių kepsniai. Nors kai kurie gali nesutikti dėl to, kas yra retas, vidutiniškas, gerai atliktas ir viskas tarpusavyje, maisto gamybos pramonėje yra standartų. Siūlomi kepimo laikas skiriasi priklausomai nuo kepsnio storio.

Temperatūra

Žvelgiant į kepsnį, sunku suprasti skirtumą tarp retų ir vidutinių retų. Reti dažnai apibūdinami kaip rožiniai viduje. Vidutinis retas yra šiek tiek mažiau rožinis, o tai akivaizdžiai yra skirtumas, kuris gali būti aiškinamas. Profesionalūs virėjai verda į temperatūrą, o ne atrodo. Retas kepsnys turi vidinę temperatūrą tarp 125 ir 130 F. Medaus termometras vidutiniškai retai nuskaito nuo 130 iki 140 F. Kadangi riebalai iš kepsnio pradeda skleisti daugiau kaip 140 F, todėl išlaisvinant skonį, liesos gabalėlių kepsniai geriau tinka retoms ar vidutiniškai retoms priemonėms.

Filet Mignon, Rib Eye ir Niujorko juosta

Filet mignon yra išpjautos kepsnys supjaustytos gabalais. Vienas iš labiausiai paprastų kepsnių gabalėlių, filė mignonas yra geriausias retas arba vidutiniškas retas. Ribo akis, daug riebesnis kepsnys, geriau tinka vidutiniškai gerai. Niujorko stalo kepsnys gaunamas iš trumpos karvės šakos ir dažnai virtos vidutiniškai. Nuo 1 iki 1½ colio filė, 1 colių juostos akis ir 1¼ iki 1½ colio Niujorko juostelės vis tiek reikia panašaus maisto ruošimo laiko. Labai retai ar retai kepsnys virkite 4 – 6 minutes, kepkite kepsnį 6-8 min., Jei retai yra vidutiniškai, ir kepkite keptuvę 7-10 minučių vidutiniškai.

Sirloin

Siūlė yra griežtesnė, nei filė ar šonkauliai. Už ¾ iki 1¼ colio griovelio, leiskite 5-8 minutes labai retai ar retai kepsniai. To paties dydžio gyslas reikalauja nuo 8 iki 12 minučių, kad būtų pasiekta vidutinė retai temperatūra. Vidutinis laikas nuo 12 iki 16 minučių.

“Porterhouse” ir “T-Bone”

Kiekvieno T-kaulo ir portero kepsnys turi “T” formos kaulą, kuris atskiria padusę vienoje pusėje nuo trumpo ar viršutinio audinio ant kitos. “T-kaulo” smaigalio dalis yra mažesnė, o “porterhouse” turi didesnę drožlių dalį. “Porterhouse” kepsniai yra daugiau negu “T-bones”. Norėdami pagaminti 1¼ colio padažą iš kepsnio, labai retai ar retai, galite 6 – 9 minučių. Kuko 9-12 minučių vidutiniškai retai, ir virkite 12-15 vidutinio.