Kas yra vaistažolių phentermine?

Phentermine yra receptinis vaistas, naudojamas apetitui slopinti. Gydytojai paprastai skiria “phentermine” daugybei antsvorio ar nutukusių žmonių, o ne žmonėms, kurie nori prarasti keletą svarų. Phentermine gali padėti sumažinti svorį, mažindamas badą ar ilgiau galėdamas jaustis dėl amfetamino tipo savybių. Maisto ir vaistų administracija 1959 m. Patvirtino “Phentermine” trumpalaikio nutukimo gydymui. Nerekomenduojama ilgai vartoti, nes kai jūs nustosite vartoti vaistą, jūs linkę sugrąžinti prarastą svorį. Žolelių pienas yra prieinamas daugelyje maisto produktų parduotuvėse ir tvirtina, kad tokios pačios naudos kaip receptinis fenterminas.

funkcijos

Žolelių phentermine nereikia recepto. Daugelyje maisto produktų parduotuvių galite nusipirkti maždaug 60 dolerių tabletes. Remiantis etiketėmis ant buteliuko vaistažolių “phentermine”, “vaistažolių preparatas” phentermine yra nereceptinas apetito slopintuvas, kuris yra 100% natūralus ir saugus. Moksliniu būdu sukurtas panašus recepto phentermine varianto poveikis, vaistažolių preparatas “phentermine” veikia metabolizmo didinimui, Slopina apetitą, degina kalorijas ir padidina energiją. ” Žolelių phentermine nėra patvirtintas FDA.

Funkcija

Žolelių fenterminas teigia, kad žmogaus kūnas turi tokį patį svorio netekimą kaip receptinis fenterminas, bet nėra jokių tyrimų, kurie patvirtintų šį teiginį. Vaistažolių receptas yra žaliosios arbatos ekstraktas, L-karnitinas, juodųjų pipirų ekstraktas ir alfa lipoinė rūgštis. Nepaisant ingredientų skirtumo, vaistažolių preparatas “phentermine” sukurtas kaip “phentermine” pakaitalas, nes jis yra prieinamas visiems, o ne tik receptams.

Efektai

Žolelių fenterminas teigia, kad tokie patys svorio netekimo atvejai, kaip receptinis fenterminas, yra be šalutinių poveikių. Fentermino šalutinis poveikis yra padidėjęs kraujo spaudimas, neryškus matymas, galvos svaigimas, burnos džiūvimas, nervingumas, nemiga ir vidurių užkietėjimas. L-karnitinas yra aminorūgšties darinys, dažnai vartojamas pacientams, turintiems medžiagų apykaitos sutrikimų, dėl kurių yra mažai L-karnitino, gydyti. Sako Drugs.com. Žaliosios arbatos ekstraktas ir juodųjų pipirų ekstraktas randamas keliuose riebalų deginimo svorio netekusiuose produktuose. Tai padeda didinti organizmo metabolizmą ir veikia kartu su kūno termogenikomis, kad padidėtų medžiagų apykaita. Alfa lipoinė rūgštis yra antioksidantas, dažnai naudojamas diabetui ir ŽIV gydymui.

Klaidingi supratimas

2006 m. Gruodžio mėn. FDA išsiuntė laišką GSCM Ventures Inc. – vaistažolių “phentermine” gamintojams. Laiške teigiama, kad produktas buvo neteisingai pateiktas svetainėje, nes teiginiai parodė, kad vaistažolių “phentermine” yra vaistas, nes jis skirtas naudoti gydant ar gydant ligą “. FDA taip pat sakė, kad dėl to, kad vaistažiedai phentermine vartojo vaisto pavadinimą “phentermine”, tai rodo, kad vaistažolių versija pakeičia recepto versiją ir taip pat bus naudojama ligai, nutukimui gydyti. FDA teigė, kad bet kokie nauji “narkotikai” negali būti parduodami Jungtinėse Valstijose be FDA patvirtinimo, todėl “GSCM Ventures Inc.” turėjo pakeisti produkto aprašymą arba pateikti produktą FDA patvirtinimui. Bendrovė nusprendė uždaryti savo svetainę. FDA taip pat nusižudė kompanijai už tai, kad nesuteikė tinkamų nurodymų dėl produkto naudojimo.

Įspėjimai

Naudokite žolelių pėdsaką tik kaip nurodyta pakuotėje. Nors vaistažolių preparatas “phentermine” teigia, kad jis neturi jokių šalutinių poveikių, tablečių vartojimas gamintojo rekomenduojamu būdu gali sukelti kitų šalutinių poveikių riziką. Nenaudokite žolelių phentermine, jei turite alergiją bet kuriai iš sudedamųjų dalių, jei turite širdies sutrikimų arba prieš pradedate kreiptis į gydytoją.