Kas yra lazerio veido?

Piktomis rudomis dėmėmis dėl saulės žalos ir smulkių linijų gali atsirasti veidas ant drobės, tačiau tai nereiškia, kad jūs turite leisti jiems ten pasilikti. Lazerinis veido veidas gali kreiptis į šiuos blogus berniukus, tačiau šis veido tipas gali ne jaustis kaip atsipalaiduoti, nes būdingas SPA veido komplektas su veido masažu ir raminamais kremais. Išmoka yra tai, kad lazeris gali pasiekti realių rezultatų.

Lazerių tipai

Priklausomai nuo jūsų odos priežiūros poreikių, dermatologas arba odos priežiūros specialistas parinks tinkamą jūsų odos lazerį. Neatsitiktiniai lazeriai dirba, kad įveiktų odos trūkumus, nesukeliant daug žalos odos paviršiui. Kita vertus, abliaciniai lazeriai dirba siekdami pašalinti trūkumus, tačiau jie yra agresyvesni. Abstracčios lazeriai gali reikalauti prastovų, panašiai kaip chirurgija. Kita vertus, be abliacinių lazerių daugeliu atvejų nereikia jokių prastovų.

Rezultatų rodymas

Jei naudojami neabliatyvūs ir abliaciniai lazeriai, norint pasiekti rezultatų, reikės kantrybės. Su neablazminiais lazeriais gali užtrukti keletą savaičių matyti bet kokius pokyčius, nes šių tipų lazeriai lėtai atsiranda netolygumų, pavyzdžiui, rudos dėmės, odos paviršiui. Odai reikia gydymo po gydymo ablative lazeriu. Norint pasiekti norimus rezultatus, abiejų tipų atveju gali prireikti daugiau nei vieno apdorojimo.

Lazerinis veido procesas

Prieš pradedant procesą, dermatologas arba odos priežiūros specialistas išvalys jūsų veidą. Jūsų akys gali būti padengtos pagalvėlėmis ar specialiais saulės akiniais, kurie neleidžia lazeriui pažeisti jūsų akių. Prieš taikydami lazerį, odai tapsite nudeginimo kremas. Jei esate gydomasis abrazyvinis lazeris visą savo veidą, gali būti rekomenduojama sedacija.

Odos pokyčiai

Lakuojamasis lazeris pašalina odos sluoksnius, o neabliatyvus lazeris. Abiejų tipų lazeriai žaloja kolageną. Tai gali atrodyti blogai, bet kolageno žalingo proceso metu jūsų oda siunčia pranešimą, kad patobulintumėte naują kolageną. Kai naujas kolagenas suformuos, oda atrodys sveikiau ir šviečiausia. Oda taip pat gali pasirodyti griežtesnė ir atjauninti.

Tolesni veiksmai

Gavęs abliaustuojančią lazerio valymo priemonę, jūsų odai reikės daug poilsio ir atsipalaidavimo. Oda gali atrodyti ir jausti žaliavą, niežtinį ir skauda. Gydymo metu ant odos gali susidaryti kūgiai. Šį kartą svarbu nevalgyti odos, nes tai gali sukelti randą. Jūsų gydytojas gali tepti tepalą. Padidinti galvą naktį gali padėti gijimo procese. Po neabliatyvios lazerio veido, oda gali būti šiek tiek raudonos ir šiek tiek ištuštintos, tačiau makiažo taikymas ir grįžimas į darbą viskas bus pagrįstas.