Kas po skausmo sukelia skausmą apatinėje kairėje pusėje

Žmonės dirba dėl įvairių priežasčių. Kai kuriems tai yra konkurencijos viltis, o kiti tikisi numesti svorio, pagerinti širdies ir kraujagyslių sveikatą, palengvinti psichinį stresą arba turėti stipresnę, geriau išvaizdą kojų porą. Daugelis skausmo ir diskomforto tipų, su kuriais susiduria bėgikai, nenuostabu, yra kelio ar kojų problemos rezultatas. Tačiau jūsų bagažinė yra svarbi stabilizuojant jūsų laikyseną, kai vaikščiojate, o skausmas, esantis apatinėje, dešinėje ar kairėje pusėje jūsų kūno metu ar po to, nėra neįprasta.

Šoninis dygsnis

Labai dažna skausmo priežastis, esanti apatinėje, dešinėje ar kairėje pusėje po operacijos, yra šoninė dygsnio. Tai streikai bet kuriuo metu paleisti ir net po to, kai sustojote. Jis gali būti aštrus, duslinantis ar nuobodus. Priežastys nėra gerai suprantamos. Jums labiau tikėtina, kad atsiras šoninis dygsnis, tačiau po to, kai geriate per daug saldžių gėrimų. Pratimai mokslininkai mano, kad šalutinis dygsnio vystymasis yra nutrauktas kraujo tiekimas diafragmui ir pilvo raumenims. Apskritai labiau tinkami bėgikai turi mažesnį šoninių dygsnių dažnį.

Sporto spazmai

Sporto išvarža yra ne tikroji pilvo ertmė, nes ji neturi žarnyno kilpos, išsikišančios per pilvo sieną. Tačiau daugybė sporto išvaržų simptomų, pavyzdžiui, kirkšnies, klubo ar šoninio skausmo, yra panašios į tipiškas išvaržą. Skausmas atsiranda dėl adductor raumenų skaidulų, kai paspartėja nuo poilsio ar veikia iš vienos pusės į šoną. Paprastai jis vystosi laikui bėgant, o ne dėl traumų. Jei skausmas susijęs su jūsų kairiuoju vidiniu šlaunimi, taip pat su apatine kairiaja puse, gydytojas įvertina jūsų sportinę išvaržą, dėl kurio gali prireikti chirurginio remonto.

Virškinimo trakto ir ginekologinio skausmo

Daugelis dubens ir žarnyno problemų sukelia skausmą vienoje ar abiejose pusėse. Jei esate moterys, ginekologinės sąlygos ir sutrikimai, tokie kaip menstruacijų spazmai, endometriozė, gimdos cistos ir šlapimo takų infekcijos gali sukelti kairiojo skausmo. Kitu atveju dujos, pilvo pūtimas ir kiti virškinimo trakto sutrikimai dažnai imituoja raumenų mėšlungį. Geriausias būdas išvengti šių simptomų – išlikti gerai hidratuotas ir išvengti gėrimų, kurių sudėtyje yra didelio cukraus kiekio. Šiuo atžvilgiu sporto gėrimai paprastai yra gerai.

Iliotibio juostos sindromas

Iliotibio juosta arba ITB yra audinių juosta, kuri kursuoja nuo klubo iki kelio išorės. Ryškus, net atsparumas skausmui, ypač po nelygių paviršių paleidimo, daugybė kalvų ar ratų, yra patikimas iliotibinių juostų sindromo požymis. Jūs galite pajusti skausmą savo kelio išorėje, tačiau jis gali atsigulti iki klubo ir apatinės dalies. Jei palei daugybę kalvotųjų kursų arba dažnai važiuodami ta pačia kryptimi, gali kilti ITB problema.

Jūsų pilvo raumenys ne tik padeda išlaikyti idealią padėtį, jie taip pat padeda jūsų važiuojančiam mechanikui. “Rectus abdominis” – didelis, vertikalus skrandžio raumenis – užsiima, kad padėtų jums pakelti kojas kiekvieną vaikščiojimo greitį, o įstrižai – raumenys abiejose pilvo dalyse – leidžia jūsų kūnui pasukti aplink stubilą su kiekvienu Žingsnis. Apatinėje kairėje esantis skausmas gali būti nuo pilvo raumenų nuovargio ar kramtymo, ypač su pradedantiesiems bėgikams, kurių sistemos dar nėra pritaikytos prie nuoseklaus raumenų naudojimo. Daugiau patyrę bėgikai gali patirti per didelę šių raumenų sužalojimą.

Pilvo raumenų skausmas