Ką turiu padaryti, norint numesti svorį su lengva mankšta?

Lieknas svoris galiausiai sumažina kalorijų deficito susidarymą – degina daugiau kalorijų nei vartojate. Per trumpą laiką prarandama didelė svorio suma, atrodo patraukli, bet deja, tai nėra tikroviška. Burning 1000 ar daugiau kalorijų nei vartojate, yra sunku išlaikyti dieną po dienos. Reali realybe yra lėtas, bet pastovus metodas, kuris laikui bėgant naudoja dietą ir lengvą pratimą.

Norėdami sudeginti riebalų svaro, turite sukurti kalorijų deficitą maždaug 3500 kalorijų. Tai reiškia, kad, norint prarasti riebalų svarą per savaitę, turėsite rasti būdą degti daugiau kalorijų nei kasdien. Jei ketinate naudoti tik lengvą pratimą, jums reikės skirti daug laiko, kad galėtų naudotis kiekvieną dieną. Geresnis metodas – sujungti lengvą pratimą su mažesnio kaloringumo dieta. Atsižvelgiant į tai, kiek laiko jūs skiriate sportuoti ir kiek grynų kalorijų jūs sudeginsite, atlikdami tuos pratimus, galite išsiaiškinti, kiek kalorijų reikia iš savo dietos, kad pasiektumėte dienos deficitą.

Viena iš priežasčių, dėl kurios sunku numesti svorį, atliekant tik lengvą pratimą, yra tai, kad nesate deginamos daugelio grynųjų kalorijų. Grynosios kalorijos yra tie, kurie sudegė virš ir virš to, ką paprastai uždegsite, jei tiesiog sėsite. Pavyzdžiui, 150-pėdų moteris, važiuojanti 2,5 mph 30 minučių, sudegins apie 131 kaloriją. Bet per tuos 30 minučių ji būtų sudeginusi 45 kalorijas, tiesiog sėdėdama laisvai, taigi jos grynosios kalorijos, sudegintos nuo vaikščiojimo, yra tik 86 kalorijos – 131 – 45 = 86. Ji turėtų eiti tokiu greičiu beveik tris valandas sukurti Jos 500-kalorijų deficitas dieną.

Galite naudoti bet kokio tipo šviesos pratybas, kurios jums patinka, kad papildytų savo mitybos pastangas. Vaikščiojimas yra puikus aerobinis aktyvumas, kurio poveikis yra nedidelis, ir jūs galite lengvai padidinti intensyvumą, kaip jums labiau tinka. Plaukimas, važiavimas dviračiu, joga, tai chi ir žemos intensyvios šokių formos yra keletas kitų gerų galimybių. “American Exercise Council” teigia, kad jėgos treniruotės gali padidinti jūsų medžiagų apykaitą, o tai reiškia, kad jūs sunaudosite kalorijas net tada, kai nesinaudosite. Jūs galite padaryti svorio mašinų stiprumo grandinę, kurios svoris yra lengvas, arba naudokite šviesos varžos juostas ar hantelius, kad veiktų visos pagrindinės raumenų grupės.

Svorio netekimas yra tvirtas jūsų programos ilgainiui. Laikino svorio praradimo stebėjimas gali reikšti, kad, praradę svorį, atsisakysite naujų sveikų įpročių ir pradėsite jį grąžinti. Vietoj to stenkitės įkvėpti šiuos naujus įpročius į savo gyvenimo būdą ir padaryti juos nuolatiniais. Priskirti laiką kalendoriui taip pat, kaip ir kitus svarbius įvykius. Tada suteikite save, kad pasitenkinimas pasiekimų jausmu, užbaigus treniruotes, kai juos užpildysite. Suplanuokite savo maistą savaitę, pateikite maisto produktų sąrašą ir laikykitės jo. Tai padės jums impulsyviai pirkti maistą, kurio nenorite valgyti.

Svorio netekimas pagal skaičių

Kalorijų skaičiavimas gali būti sudėtingas

Kai kurios geros šviesos pratybos parinktys

Nuoseklumas yra raktas