Ką naudoti, norint išvalyti futbolo šalmą

Susitinkime – prakaituojasi. Praėjus intensyviai treniruotiems ir žaidimo laiko dėvėjimams, jūsų futbolo šalmas neužgando prakaito ir purvo. Skalbyklėje negalima tiesiog išmesti savo šalmo, tačiau keletas namų apyvokos daiktų gali padėti jums išlaikyti jūsų šalmą švariu ir be kvėpavimo bakterijų.

Putplasčio įdėklai jūsų šalmui ir plastiko dangčiai išorėje neapsaugo po abrazyviniais valymo šluostes. Vietoj to, kad patrauktų plieno vilną arba grubią kempinę, laikykitės minkštesnių audinių šluostžių, kurie nesugadins apdailos ar neimtų apsauginių dangtelių. Microfiber padėkliukai gerai veikia, bet paprasto medvilnės valymo skudurėliu ar indų rankšluosčiu taip pat nepakenks šalmo vidui.

Iš išorės jūsų šalmas gali būti purvinas, kai įžengsite į žolę, tačiau vidinė problema yra prakaitas. Švelni valikliai geriausiai veikia, pvz., Švelnus indų plovimo skystis arba deguonies balinimo tirpalas. Naudokite drėgną raištį ir patrinkite valymo priemonę ant visų pagalvių, kad tarp jų būtų kuo geriau. Pašalinti muilą nuplaukite plaukuotu vandeniu. Tai neleidžia jam sudirginti jūsų odos, kai kitą kartą dėvinsite šalmą.

Baterijos iš jūsų prakaito ir odos ląstelių gali važiuoti viduje jūsų šalmo pagalvėlės, taigi atsikratyti jų, purtant visą šalmą iš vidaus su dezinfekavimo priemone. Palikite šalmą, sėdintį tiesiai ant kieto paviršiaus, kol jis visiškai išdžiūvus, purkštukas prasiskverbia ant padėklo, kai jis išdžiūsta. Išlaikykite šalmą iš ypatingos karščio ar ryškios saulės šviesos, nes ji gali išdžiūti, nes jos gali pabloginti šluostes.

Nors lengvas, neabrazyvinis valiklis yra saugus jūsų šalmių viduje, daugelyje valiklių nėra. Venkite naudoti atšiaurių cheminių medžiagų, pavyzdžiui, balinimo, amoniako ar terpentino. Taip pat likite nuošalyje nuo daugybės vonios ir virtuvės valiklių, kuriuose dažnai yra abrazyvinių dalelių. Jei neturite saugių valiklių rankoje ir turite išvalyti šalmą, naudokite raumenį, suminkštintą šiltu vandeniu, ir švelniai šveisti. Jei įmanoma, švarą nuvalykite tinkamais valikliais.

Teisė drabužiai

Švelni valikliai sunkiam darbui

Dezinfekcinės priemonės Sprays nėra pasirinktiniai

Ko vengti