Ką dėvėti baigus futbolo stadioną

Lauko baigimo ceremonijos gali būti varginantis išbandymas vasaros mėnesiais. Nors jūs turėtumėte parodyti pagarbą absolventams dėvę atitinkamą drabužį, taip pat turėtumėte siekti komforto, kai kepiate karštą saulę. Laimei, tinkami drabužių stiliai lengvai pritaikomi lauko ceremonijoms.

Vyrų verslas atsitiktinis

Verslas-atsitiktinis drabužis tinka daugeliui mokyklos baigimo ceremonijų ir užtikrins, kad nuo dienos atsirasite poliruoti nuotraukose. Vyrams būdingas įprotis, įskaitant kakius, žiurkėnus ir tamsius drabužius, atvirą apykaklę, atsitiktinį mygtuką į apačią, polo ir suknelių marškinius, pasirenkamą židinį ir kaklaraištį bei švelnus avalynę, tokią kaip odiniai drabužiai. Venkite karštų vasaros orų vasaros metu tinkamų blazorių ir blauzdų, pagamintų iš sunkių medžiagų, tokių kaip vilnos arba tweed – seersucker, medvilnė ir kitos lengvos medžiagos. Vyriški absolventai paprastai dėvi balta rankšluosčių marškinius, kaklaraiščius, diržus, tamsius drabužius ir juodos odos drabužius su suknelėmis. Absolventai turėtų būti švarūs, nusiskundę ir palikdami veido odeles per dieną.

Moterų verslo atsitiktinis

Nepaisant to, kad nebūtinai yra oficialus aprangos kodas, dažniausiai moterų verslui būdingas tinkamas moterų pradedančiųjų ir absolventų drabužis. Moteriškos versle atsitiktinės drabužinės paprastai apima sijonus, kakius ir kelnes, apykaklės, rankšluosčius ar megztinius marškinius, kasdienes sukneles ar gražus sėdynės ir apsirengusius batus. Jūsų drabužis turėtų būti tvarkingas, švelnus ir kuklus. Pasirinkite spalvas ir modelius, kuriuos galite jaustis patogiai dėvėti verslo pietums, pavyzdžiui, mėlyną, juodą, rudą, pilką, įdegį arba smėlio spalvą, ir pasirinkite medžiagas, kurios kvėpuoja ir padaro drėgmę. Moterys absolventai paprastai dėvi suknelės ar sijonus ir apsirengusius viršūnės. Turėkite omenyje, kad jūsų sijonas neturėtų būti mažesnis nei jūsų suknelė ir kad gradacijos marškiniai gali nusimesti lengviems drabužiams.

Vyrų puošnus atsitiktinis

Jaukus, atsitiktinis drabužis yra panašus į atsitiktinius dalykus, bet vasaros mėnesiais jis gali būti patogesnis. Jaukus ir atsitiktinis drabužis turėtų būti atsipalaidavęs, bet nešvarus ir atspindėti jūsų asmeninį stilių. Patogus puošnus drabužis apima tamsaus plovimo džinsus arba lino kelnes, o ne sunkiųjų šliuždžius ar kakius. Nešiojami batai, tokie kaip baidariai ar valtys, gali būti dėvimi be kojinių, kad jus atvėstų. Lauko ceremonijos vasaros mėnesiais kartais gali būti pernelyg karštos tiek puošmenų, tiek kaklaraiščių patogumui dėvėti, dėvėkite atsitiktinį trumpų rankovių marškinius su liemenę ir tinkamus džinsus kaip patogią, bet apsirengusią alternatyvą. Laikykitės atsparių drabužių, kurie gerai kvėpuoja, tačiau pasirūpinkite, kad jūsų drabužiai nebūtų baisūs ar maišami.

Moteriškos linksmybės

Nors absolventai moterys gali dėvėti paprastus ar apsirengusius drabužius, kelnės ir kakai tradiciškai nėra tinkami. Moterys svečiai gali pasirinkti dėvėti sijoną su gražiu viršumi, gražų kelnių ansamblį arba džinsus, kurie yra geros būklės, su puoštais viršuje ir apsirengusiais batais. Laikykitės lengvų medžiagų, tokių kaip šilkas, šilko mišiniai ir medvilnė. Patogi, vasarą atitinkanti parinktis gali būti lengvasis medvilnės patalynė su pleištais arba liesomis džinsais su juokais kulnais ir lengvu viršumi. Puošnus atsitiktinis drabužis suteikia ryškesnes spalvas ir drąsesnius raštus negu atsitiktinis pasirinkimas – pasirinkite aprangą, išryškinančią jūsų asmeninį stilių. Batai su atvira piršteliu ir apsirengę sandalai yra vienas iš būdų išlaikyti vėsą. Tačiau dėvi atviro kojų pirštus, pirštai turi būti tvarkingi ir šlifuoti.