Ką daryti su mažais vaikais teisone, oklahomoje

“Lawton” pietvakariuose Oklahomoje gyvena beveik 100 000 žmonių ir buvo įkurta 1901 metais. “Lawton” yra šalia Wichita kalnų, kuriame yra populiarus Wichita kalnų nacionalinis laukinės gamtos draustinis, taip pat daugybė ežerų ir parkų. Visa tai – plius daug patrauklių patalpų – suteikia “Lawton” idealią vietą šeimoms su vaikais apsilankyti.

Atrakcionų parkas

“Comanche Nation” vandens parkas yra lauko vandens parkas, kuriame yra vandens šlaitai ir vamzdžių skaidres, taip pat trys skirtingi baseinai, įskaitant mažų vaikų mažytį baseiną ir didelį Breaker Beach bangų baseiną. Taip pat yra arcade kambarys, o vyresni vaikai turi galimybę išsinuomoti pripučiamą vamzdelį ir slidinėti ant didžiojo stiklo. “Fuqua Park”, esantis Duncan mieste, maždaug 25 minučių nuo “Lawton”, yra Kiddieland, 50 metų senumo pramogų parkas. Atrakcionai yra paprastas ir miniatiūrinis traukinys, apsuptas parko. Parką taip pat galima išsinuomoti gimtadieniams ir kitiems ypatingiems renginiams.

Vidaus veikla

Juoktis iš garsios yra šeimos įdomus vieta, kur vaikai gali mėgautis mini boulingo, lazerinio žetono, rutulio namo ir daugybe pripučiamų skaidrių. “LOL” taip pat turi slidžių ir tris skirtingus gimtadienio paketus, kad galėtumėte pasirinkti kitą vaiko kitą dieną. “Thunderbird Lanes” boulingo metu reguliariai rengiami specialūs pasiūlymai vaikams, tokie kaip nemokamas boulingas arba išskirtiniai meniu. Šeimos naktys taip pat numatytos antradienio vakarais su specialiais prizais ir 1 doleriais kukurūzų šuo.

Menai

Savo vaizduotės pigmentu vaikai gali sukurti meną tapydami ant įvairių paviršių, pavyzdžiui, keramikos ar drobės. Jaunesni nei 4 metų vaikai gali patys dažyti kruopas, plokšteles ar plyteles, o tada savo rankomis ar pėdomis spausdinti – taip pat jų pavadinimus ir datą – kurti. Taip pat yra “Mom and Me Paint” klasė, kurioje vaikai gali kurti meną kartu su savo tėvais. “South Star Dance Academy” siūlo šokių stovyklas vaikams nuo 3 metų amžiaus. Vaikai mokysis įprastų įvairių temų, tokių kaip Enchanted Garden, Disney Mania ir My Dolly bei Me. Vaikai taip pat gali naudotis baksu ir džiazo pamokomis ar dalyvauti mokykloje.

Parkai

Wichita kalnų nacionalinis laukinės gamtos rezervatas yra puiki vieta pamatyti įvairią laukinę gamtą, įskaitant natūralias buveines, įskaitant šunų, avis, elnius ir buivolus. Kelios pėsčiųjų takai, alpinizmas ir kalnų dviračiai – tai ideali vieta apsilankyti skirtingais metų laikais. Be to, šeimos gali mėgautis pikniku ar pabandyti kempingą. Lankytojo centras siūlo daugybę interaktyvių ekranų, kad vaikai galėtų sužinoti apie vietovės florą ir gyvūniją. “Lawtonka ežeras” yra žmogaus sukurtas rezervuaras, kuriame yra puikūs paplūdimiai plaukiojimui, buriavimui, vandens slidėms ir žvejybai. Ežeras taip pat siūlo kempingų ir iškylų ​​vietas šeimoms mėgautis.