Gerklės traumos po skrandžio pratimų

Dauguma gerklės ir kaklo sužalojimų, atsirandančių dėl skrandžio veiklos, atsiranda dėl to, kad jie nekreipia dėmesio į tinkamą formą ir techniką. Pratimai pilvo raumenimis reiškia tik tai, kad naudojasi skrandžio raumenims ir, galbūt, galaktikų ir viršutinių šlaunų raumenims. Tačiau daugelis žmonių netyčia įtraukia raumenis aplink gerklę, kuris gali sukelti skausmą gerklės srityje po sėdynių ar sutrūkinimų. Jūs neturėtumėte naudoti kaklo raumenų, kad bet kuriuo būdu lengviau ištrinti abs. Mokydamiesi išvengti netinkamo kaklo raumenų naudojimo, treniruokliai gali užkirsti kelią kančios skausmui gerklės ir kaklo srityje, užsiimdami skrandžio pratimais.

Kaklo raumenys

Kai kurie kaklo raumenys yra pažeidžiami, jei pilvo pratimai atliekami netinkamai. Levatoro apatinė lupa yra raumenys, susietas su “standžiu kaklu” ir sukelia skausmą, kai galva yra pasukta į vieną pusę ar kitą. Įtemptas rumbūrio raumenys sukelia skausmą, kai kažkas pasireiškia prasta kaklo laikysena ir nuolat laikosi pečių apvalioje padėtyje. Pasipriešintas sternocleidomastoidinis raumenys, kuris gali būti sudirgęs, kai žiūriu į viršų per daug arba miega su pagalvę, kuri nepakankamai palaiko, taip pat gali sukelti galvos skausmą, taip pat kaklo skausmą. Kaklo sužalojimas yra susijęs su trapecijos raumenimis, taip pat skausmu, susijusiu su važiavimu ilgesnį laiką. Galiausiai, galiniai kaklo raumenys gali sukelti skausmą, nes kažkas pernelyg lenkia galą į priekį, pavyzdžiui, rašydamas, važiuodamas ar skaitydamas.

Kaip atlikti pilvo krizę

Neteisingai vykdant pilvo sutrikimą gali būti skausmas kaklo ir gerklės srityje, jei kaklą ir galvą pakeliate į priekį, o ne į pilvo raumenis. Vienas iš būdų tobulinti techniką yra rasti kažką, suformuotą virš jūsų, pvz., Vietoje ant lubų, ir neatsižvelgdami į tai, kad atliktumėte krizę. Tai turėtų žymiai sumažinti bet kokį norą įdarbinti kaklo raumenis, kai kūnas padidėja. Jūs neturėtumėte priaugti smakro į savo krūtinės srityje, taip pat neturėtumėte pakelti galvos per šį pratimą. Be to, pirštų blokavimas už galvos paskatins jus tik pasikliauti kaklo raumenimis. Pabandykite kirsti rankas ir uždėti juos ant krūtinės, o tada, kai darote pilvo sutrikimus.

Atlikite kaklo šildymą

Norint sumažinti riziką pažeisti gerklės ir kaklo raumenis prieš atlikdami skrandžio pratimus, pabandykite atlikti kaklo raumenis, kad sušiltų kaklo raumenys. Norėdami išplėsti raumenis, pasukti galą atgal, palaikykite 10 sekundžių, tada pakreipkite į priekį ir 10 sekundžių pažiūrėkite žemyn. Pasukite kaklo raumenis lėtai pasukdami galvą visomis kryptimis, atlikdami dešimt viso sukimosi. Dėl raumenų šoninio sulenkimo pakreipkite dešinį garsą link dešiniojo peties, tada nukreipkite kairę ausį link kairiojo peties. Švelniai masažuojant kaklo nugarą pasimatykite rankomis maždaug 30 sekundžių. Tai paskatins kraujo tekėjimą ir maitina kaklo raumenis.

Dažni kaklo ir gerklės traumos

Kaklo įtempimai yra dažniausiai pasitaikantys sužalojimai dėl pratimo. Kaklo suspaudimo simptomai yra kaklo skausmas, kurį sustiprina judesys, kaklo skausmas, kuris jaučiamas praėjus 24 ar 48 valandoms po treniruotės, vadinasi, atidėtas raumenų skausmas, skausmas ir raumenų spazmai viršutinėje nugaros ir peties dalyje, galvos skausmas jaučiamas Galvos nugaros dalis, gerklės skausmas, rankų ir rankų stingimas ir galbūt tirpimas ar dilgčiojimas. Gydytojas gali tinkamai diagnozuoti kaklo ir gerklės skausmą, išstumdamas su gydymu nesusijusias priežastis ir tinkamai gydydamas, dažniausiai įtraukdamas RICE: poilsį, ledo, suspaudimą ir pakilimą.