Geriausias futbolo rungtynes

“Linebacker” yra labiausiai sprogi, reaktyvi ir fiziškai sudėtinga pozicija futbolo žaidime. Vienoje rungtynėje žaidėjas, kuris turi lygiagretaus žaidimo galimybę, gali paskatinti gynybinius pakeitimus, skaityti ir reaguoti į žaidimo plėtrą, persekioti kažką 40 jardų visoje srityje ir tada kovoti su juo naudojant grubią jėgą. Treniruočių režimai lygintuvui yra vienodai intensyvūs ir reikalauja visiško proto ir kūno atsidavimo.

Tipai

“Linebacker” treniruotės vyksta ne tik sporto salėje. Jūs ketinate praleisti maždaug 25 procentus savo laiko lauke atlikti pratimus ir grąžtai, kad pagerintų savo reakcijos įgūdžius. Šiuos treniruotes galite atlikti naudodamiesi treneriu ar mokymo partneriu. Sporto metu praleistas laikas skiriamas sprogstamiesiems judėjimams, stiprumui ir kūno stiprumui.

funkcijos

Vykdykite lauko gręžimo be padėklų, kad galėtumėte dirbti skaitant ir reaguodami, pagerindami reakcijos laiką, greitą ir tolimiausią greitį ir tinkamus kampus. Šie pratimai yra stiprus širdies stimuliatorius, todėl reikės atlikti keletą pertraukų. Sporto treniruočių metu dėmesys sutelkiamas į širdies veiklą ir dar daugiau, siekiant padidinti bendrą jėgą. Sprogiosios viršutinės ir apatinės kėbulo galios akseleracijos judesiai, tokie kaip sprogdinimo įtaisai, stendiniai presai, galios valymas ir pritūpimai yra kriauklės, skirtos pagerinti galingumą komandoje. Pagrindinės mokymo priemonės apima medicininius rutulinius treniruotes ir šveicarišką treniruoklio balso judėjimą.

Apsvarstymai

Dėl intensyvių “Linebacker” treniruočių pobūdžio reikalingas aukštas energijos lygis. Tai galima pasiekti tik valgant daug kalorijų. Pagal naujausias USDA kalorijų įvedimo gaires, jei esate aktyvus vyrų amžius nuo 14 iki 18 metų, jums gali reikėti nuo 2800 iki 3200 kalorijų per dieną tik norint išlaikyti normalią energijos lygį. Norėdami gauti maksimalios energijos per kiekvieną treniruotę, valgykite tris ar keturias valandas iš anksto, kad maistas būtų suvirškintas. Šis paruošto valgio metu sudėtinis angliavandenių kiekis turi būti sunkus, kad jūsų kūnas kūrenamas.

Efektai

Darant prielaidą, kad valgote tinkamą kalorijų kiekį ir dirba optimaliu lygiu sporto salėje ir iš jo, jūsų kūnas keisis raumenų ir riebalų lygį. Pasikartojantis intensyvus atsparumas treniruotėms, susijusiam su didelės kalorijų turinčios dietos su dideliu kiekiu baltymų, pakuos raumenis ant rėmo, kaip niekas kitas. Papildoma raumenų masė padės atsikratyti priešingų blokatorių, leidžiančių kovoti su rutuliniu laikikliu. Šis patobulintas stiprumas suporuotas su veiksminga technika per lauko treniruotes ir pratybas padės jūsų veikimui praktikoje ir žaidimo dieną.

Klaidingi supratimas

Žvelgiant iš išorės, galbūt manote, kad svarbiausi raumenys, kuriuos reikia statyti, yra viršutinė ir apatinė kūnas, bet vidurio raumenys yra didžiausias skirtumas. Turėdamas stiprią ir stabilią pagrindą, galite keisti kryptį, sukti savo kūną ir priversti priešingą žaidėją į jėgą. Kiekvieną kartą, kai atliekate judesį, kai jūsų klubų kojos visiškai neatitinka jūsų pečių, pagrindiniai raumenys jus subalansuoja. Pagrindiniai raumenys turi būti kiekvieno “Linebacker” treniruotės dalis.