Geriausias būdas paruošti Londoną kepti kepsnys, kad jis yra švelnus

Skrudinta jautiena siūlo daug naudos sveikatai, įskaitant baltymų sveikiems kaulams, cinko ir seleno imuninės sistemos palaikymui, geležį sveikam kraujui, niaciną gerinant cholesterolio kiekį ir vitaminus B6 bei B12. Pasiruošimas Londono broliui yra ekonomiškas ir paprastas būdas gauti šias išmokas. Yra keletas būdų, kaip virti Londono broilą, kad gaunama mėsa būtų maloni ir skanu. Kadangi pjūvis apskritai yra liesos, svarbu pradėti gerą marinatą.

Jūsų mėsa tinkamai pasirenkant ir marinuojanti yra raktas į konkurso, kvapnus Londono broilą. Supjaustykite apatinį Londono broilą ir patikrinkite, ar jis tolygiai sutampa, kad užtikrintumėte net kepimą. Jei įmanoma, parinkite žolę ar ekologišką jautieną – tai tau geriau ir tvaresnė aplinkai. Paruoškite savo marinatą pagal receptą arba su tam tikru alyvuogių aliejaus, balzamiko acto arba raudonojo vyno, sojos padažu, smulkiu česnaku, imbiero, druskos, pipirų ar žolių, tokių kaip petražolės, raudonėlių ar lauro lapų derinys. Padarykite pakankamai marinato, kad padengtumėte mėsą. Parodykite mėsos paviršių keliais ilgais, bet švelniais gabalais, kad marinatas įsiskverbtų į marinatą. Uždenkite ir šaldykite per naktį.

Griliuokite savo Londono broilą, išimkite jį iš marinato, sezono su šviežiai maltų juodųjų pipirų ir jūros druskos ir padėkite ant grotelių. Būkite atsargūs, kad neviršytumėte, nes Londono brolis labai greitai pasuks. Idealiu atveju virkite iki vidinės temperatūros nuo 155 iki 160 F arba vidutinės. Mėsa turėtų būti rožinė viduje ir apdegta. Pašalinkite jį į plokštelę ir leiskite jam sėdėti penkias minutes prieš pjaustant. “London” brolis toliau gamins maistą ant plokštelės, taigi nedelsdamas pasistenkite, kad jis būtų pasiūlymas.

Jūs galite kepti Londono broilį vienu iš dviejų būdų: folijoje ar broilerių stalviršyje. Norėdami iškepti foliją, išimkite mėsą iš marinato ir sandariai uždarykite ją sunkia aliuminio folija. Padarykite mažą skylę folijoje, kad išleistumėte garą. Įdėkite mėsą į kepimo indą ir į indą padėkite apie 1 colio vandens, marinatą arba raudonąjį vyną. Kepkite 400 F temperatūroje 2-3 valandas, pridedant daugiau skysčio, nes jis išgaruoja. Taip pat galite pabandyti paprasčiausiai pastatyti mėsą į aukštą broilerių laikiklį ir 6 – 8 minučių užpilti vienoje pusėje. Šis metodas lems mažiau gerai atliktą “Londono” brokolą su truputį švelniu išoriniu paviršiumi. Tačiau atidžiai žiūrėkite, nes šiuo metodu lengva mėsa.

“Londono” broilio paruošimas jūsų lėtai viryklėje yra geras būdas užtikrinti net maistą ir malonią mėsą. Marinuotą mėsą su pjaustytu česnaku, lauro lapais, vandeniu, soju ar Worcestershire padažu ir supjaustytą svogūną sujunkite savo lėtai viryklėje. Uždenkite ir virkite mažai per naktį arba 8-10 valandų. Jei pageidaujate išvilioti išorę, prieš pastatydami jį į lėtą viryklę, grumiesite abiejų mėsos pusių ant grotelių.

“London Broil” pasirinkimas ir marinavimas

Grilis “London Broil”

Keptas London Broil

Crock Pot London Broil