Geriausias būdas išlyginti vyrų krūtis

Vyriškosios lyties kūdikiai gali sukelti labai nepatogus iššūkis vyrams, turintiems juos. Prieš pradėdami planuoti pašalinti pačias krūtis, svarbu nustatyti, ar jie yra visiškai kūno riebalų perteklius arba ar jie yra sveikatos būklės rezultatas. Priklausomai nuo atsakymo į šį klausimą, jūsų maršrutas sušvelninti krūtinę skirsis.

Pasikonsultuokite su gydytoju

Nors tai gali sukelti tam tikrų nepatogumų, svarbu, kad pasikonsultuotumėte su savo gydytoju prieš pradėdami bet kuria kryptimi. Tai yra todėl, kad kai kurie žmonės, kurie kenčia nuo vyrų krūtų, turi būklę, pavadintą ginekomastija, kuri yra neišgydoma pagal įprastas dietines ir fizines pratybas. Jei gydytojas nustato, kad turite šią sąlygą, jis gali kreiptis į plastikos chirurgą, su kuriuo galite aptarti chirurginio gydymo galimybes. Nors šios procedūros yra invazinės, jos turi didelį pasitenkinimą po operacijos.

Sumažinti savo kalorijas

Jei nustatoma, kad jūs neturite klinikinės ginekomastijos, jūsų prioritetas tampa prarasti riebalų. Tačiau riebalų sumažinimas ant krūtinės yra neįmanomas, todėl jūs turite prarasti riebalų kiekį, o pirmasis žingsnis link jo yra mažinti kalorijų kiekį. Paimkite reguliariai vartojamų maisto produktų ir gėrimų sąrašą ir naudokite atitinkamą mitybinę informaciją, kad nustatytumėte vidutinį dienos kalorijų kiekį. Priklausomai nuo to, kiek riebalų turite prarasti, stenkitės šį skaičių sumažinti nuo 500 iki 1000 kalorijų. Norėdami tai padaryti, pirmiausia pašalinkite visus savo riebius maisto produktus iš dietos; jei to nepakanka, prireikus sumažinkite valgomojo porcijos dydį.

Pradėti daryti kardio

Pradėkite širdies ir kraujagyslių pratybų programą, baigdami ne mažiau kaip tris sesijas per savaitę. Iš pradžių sesijos gali būti tokios trumpos kaip 30 minučių, tačiau, tobulinant širdies ir kraujagyslių būklę, stengiamasi padidinti sesijų dažnumą ir trukmę iki 60 minučių kiekvieną dieną. Pasirinkite bet kokią veiklą, kuri ilgą laiką gali paskatinti širdies ritmą, nuo bėgimo iki dviračių iki organizuoto sporto. Ši programa užtikrins, kad jūs išlaikysite savo metabolizmą, kuris kitu atveju gali nukristi dėl jūsų ribotos dietos, dėl to atsiras daugiau nuoseklių riebalų nuostolių.

Traukite savo krūtinę

Pradėkite du kartus per savaitę pasipriešinimo mokymo programą, nukreiptą į krūtinę. Kaip jau minėta, tai nepadės daug sumažinti riebalų šioje srityje, tačiau tai leis jums sukurti raumenis, dėl kurio atsiranda padidėjęs liesumas ir tonas, taip pat vyriškesnė krūtinės ląsta. Kiekvienoje sesijoje pasirinkite penkis krūtinės pratimus ir kiekvieną treniruotę atlikite nuo trijų iki keturių aštuonių ar dvylikos kartų pakartojimų, kurių tarpų skaičius mažiausiai 90 sekundžių. Pavyzdžio rutiną gali sudaryti stalo spaustuvas, nuolydžio presas, nuolydis, hantelio skersmuo ir kabelis.