Geriausia namų pilates įranga

“Pilates” yra “Joseph Pilates” sukurta pratimų ir įrangos sistema, skirta stiprinti raumenis ir didinti koordinavimą bei lankstumą per pagrindinį stabilumą. Jo įranga buvo toliau tobulinama ir modifikuota naudojimui namuose. Geriausi buitiniai prietaisai naudoja suspensiją ir kūno svorį, kad sustiprintų raumenis, kuo mažesnį sąnarių įtampą. Tai taip pat padeda išlaikyti kūną suderinti visą pratybas. Geriausias įrenginys taip pat optimizuoja erdvę ir yra rentabilus. Dėl šios priežasties viršutinis įrenginys yra reformatorius, po kurio eina kėdė, statinės ir lankai, tada rutuliai ir blokai.

Reformatoriai

Reformatoriai yra geriausias “Pilates” įrenginys, nes yra universalus ir veiksmingas. Reformeriai yra intuityvūs naudoti, o sistema apsaugo kūną visą treniruotę. Spyruoklinė ir suspensijos sistema apsaugo sąnarius ir optimizuoja raumenų stiprinimą, koordinavimą ir lankstumą. Kad galėtumėte naudotis mašina, gulint ant nugaros, keliaujant, sėdėdamas ar gulėdamas ant skrandžio, priklausomai nuo to, kokius pratimus jūs darote. Mašinos dalis, ant kurios tvirtinama jūsų kūnas, judama pirmyn ir atgal per rėmą, naudojant spyruoklių sistemą. Šie spyruokliai suteikia atsparumo jėgos treniruotėms. Jūs galite atlikti įvairias reformatoriaus pratybas, kurios sukuria pagrindinius kojų, šerdies, rankų ir nugaros raumenis. Tačiau reformatoriai dažnai gali būti didžiuliai ir užimti daug vietos. Geriausi reformatoriai suskaidomi į kompaktiškas formas, kad būtų galima išlaikyti erdvę. Pašalinant sunkų rėmą, jie yra lengvesni, lengviau judėti ir pigesni.

Pilateso kėdė

Jei turite ribotą vietą ir biudžetą įrangai, bet vis tiek norite kažko, kuris suteikia atsparumo sistemą, kėdė gali būti jums geriausia Pilates įrangos dalis. Kėdė yra kvadratinis blokas su rankenomis arba be rankenėlių, dirbantis spyruoklių sistemoje. Jis turi pedalų, pritvirtintą prie dviejų spyruoklių. Kėdė suteikiant mažą pagrindą pratimui, kėdė labai padeda organizmui išlyginti ir išlaikyti. Pavasario sistema veikia panašiai kaip ir reformatorė, apsauganti sąnarius, tuo pačiu padidindama treniruotės efektyvumą pasipriešinimo metu. Galite sėdėti ant kėdės, stovėti ant kėdės arba stovėti ant pedalo, kad atliktumėte pratimus. Kėdė yra viena iš geriausių įrangos, nes ji yra tokia įvairiapusė ir efektyvi stiprinant raumenis ir gerinant laikyseną, tačiau ji vis tiek lengvi ir tvirtai pritvirtinama prie kambario kampo. Geriausios kėdės turi reguliuojamas rankenas ir spyruokles.

Statinės ir lankai

Jei jūsų tikslas yra padidinti kūno svorio pratimų veiksmingumą mokant tinkamą derinimą, statinės ir lankai gali būti geresnis pasirinkimas jūsų namuose. Stovai ir lankai yra išlenkti, medinės formos, kurios sėdi ant grindų. Priklausomai nuo pratybų, juos naudokite gulėdami ant šono, pilvo ar nugaros. Stovai ir lankai neturi suspaudimo arba suspaudimo sistemos, skirtos sąnarių apsaugai, taip pat nesudaro jokio atsparumo ar svorio, kad padėtų raumenims sustiprinti. Tačiau jie yra kur kas pigesni ir veiksmingesni negu reformatorė ar kėdė, ir jie padeda aktyvinti pagrindinę veiklą. Geriausiuose statinėse ir lankuose pateikiamas pratimų sąrašas ir kaip tai galima padaryti su įranga.

Kamuoliai ir blokai

Jei norite kažko paprasto, kuris taip pat gali būti naudojamas jogai, ir padėti raumenims suaktyvinti pagrindinius kūno svorio pratimus, rutuliai ir blokai yra geras pasirinkimas. Paprasčiausia “Pilates” įranga, rutuliai ir blokai yra įvairaus dydžio ir svorio. Jie gali būti naudojami kaip svoriai, siekiant įjungti sunkiai rasti raumenis ir praktikuoti pusiausvyrą. Kuo didesni rutuliai gali būti naudojami siekiant padidinti kūno svorio pratimų veiksmingumą, pvz., Traškus, lentjuostes ir stumdomas vietas, priverčiant jus subalansuoti rutulį, įjungiant kitus raumenis. Tai padeda suaktyvinti jūsų šerdį. Priklausomai nuo rutulio dydžio, galite sėdėti ant jų, išspausti juos tarp kelių, kulkšnių ar rankų, subalansuoti juos tilteliu ar naudoti kaip masažo priemonę, padedančią sulaužyti sukibimą raumenyse. Blokai taip pat gali būti naudojami balanso praktikavimui arba tarp kelių ar kulkšnių, arba kaip lengvi svoriai. Tai yra pigiausios ir labiausiai kosmoso veiksmingos galimybės. Tačiau jie nėra tokie pat veiksmingi, kaip praktikuojant ar derinant sujungimus, kaip reformatorių, kėdžių, statinių ir lankų apsaugą, taip pat nesuteikia daug praktinių galimybių, kaip kitos įrangos.