Geriausi virtuvių makaronų gaminimo būdai

Noodle aliejai, kurie yra ramen makaronai, supakuoti į įvairius pagardus ir parduodami “Nissin Foods”, suteikia greitą, paprastą ir nebrangų maistą. Skaičiuoklės aliejai yra iš anksto paruošti ir parduodami viename bloke, todėl jų virimo metu yra tik daugiau kaip rehidruoti verdančiu vandeniu. Bet net paprastą produktą galima kepti įvairiais būdais, siekiant padidinti jo maistinę vertę ir mažinti didelį natrio kiekį. Noodle pakuotės “Oodles” yra dvi porcijos, todėl į tai atsižvelkite apskaičiuojant kalorijas ir kitas maistines medžiagas.

Mikrobangų krosnelė

Mikrobangų krosnelėje lengvai virti alaus mėsos kepsniai. Įdėkite makaronus į mikrobangų krosnelę saugojamą indą supilkite juos į gabalus ir padėkite makaronus vandeniu. Pakoreguokite vandens kiekį, priklausomai nuo to, ar norite daugiau sriubos ar pirmiausia makaronų. Jei vos padengsite makaronus vandeniu, gausite mažai sultinio. Prieš dėdami makaronus mikrobangų krosnelėje, jums nereikia pridėti prieskonių. Pasak “Nissin”, virkite aukštai tris minutes. Išimkite iš mikrobangų krosnelės ir palikite kelias minutes, kol baigsite valgyti, ypač jei norite, kad jūsų makaronai būtų mieganti. Vienas mikrobangų krosnies virimo privalumas: makaronai jau yra indelyje ir yra pasirengę valgyti, kai juos pašalinate.

Viryklė virimui

Jūs taip pat galite šildyti Noodle austrių ant viryklės. Užvirkite vandenį, supilkite į skaldytus makaronų gabalėlius, uždenkite indą ir įkaitinkite iki vidutinio. Kuko 2-3 minutes. Patikrinkite, ar puodelyje yra pakankamai vandens, kad makaronai nepriliptų. Lakštiniai atskirti, kai virti ir pasidaryti permatomi. Virimo metu arba po jo pridedate prieskonius, tačiau, jei jūs jį pridėsite ruošdami, gerai sumaišykite, kad milteliai nesikauptų.

Prieskonių naudojimas

Viena iš pagrindinių ramen makaronų kritikų yra didelis natrio kiekis. “Mayo” klinikos duomenimis, viename “Noodles Oriental” skonio pakuotėje tiekiami 487 miligramai natrio, didelis procentas rekomenduojamų 2300 miligramų natrio arba mažiau natrio per dieną. Didelis natrio suvartojimas gali prisidėti prie aukšto kraujo spaudimo. Kadangi prieskoniai supakuojami atskirai nuo makaronų, jums nereikės visą paketą naudoti, kad sekite savo makaronus. Naudojant tik vieną ketvirtadalį paketo, natrio suvartojimas sumažės iki 240 miligramų vienai porcijai. Prieskoninėje pakuotėje yra dvi porcijos prieskonių, svarbus faktas, kurį reikia prisiminti renkant natrio suvartojimą.

Papildomas maitinimas

Galite suknelę su ramen makaronais, įtraukdami savo pasirinkimą iš daržovių, smulkių mėsos gabalų, kiaušinių ar bet kokių papildomų pagardų, kurie tau patinka. Jūs neturite naudoti prieskonių, kurie ateina su pakuotės. Pasak “Nutrition Resource”, vienoje rameno makaronų porcijoje yra 190 kalorijų, 28 gramai angliavandenių ir 4 gramai riebalų, 3 gramai iš sočiųjų riebalų ir 4 iš baltymų.