Geriausi kalorijų skaitikliai

Nė vienas kalorijų skaitiklio laikrodis nėra geriausias visiems. Palyginkite skirtingas funkcijas ir funkcijas bei pasirinkite palyginti tikslų modelį, kuris atitiktų jūsų poreikius, ir pateikite kitus įrankius, kuriuos norite naudoti norėdami kontroliuoti savo kalorijas ir pasiruošti. 2008 m. “American Journal of Preventive Medicine” paskelbtame tyrime nustatyta, kad žmonės, kurie stebėjo savo kalorijas iš maisto, prarado apie du kartus daugiau nei tie, kurie to nepadarė.

Palyginkite funkcijas

Kai kurie kalorijų skaitikliai iš esmės tik seka jūsų aktyvumo lygius, atsižvelgiant į jūsų širdies susitraukimų dažnį arba veiksmus, kuriuos atliekate. Kiti apima daugelį potencialiai naudingų funkcijų, įskaitant miego stebėjimą ir leidimą įvesti valgomą maistą, kad galėtumėte palyginti kalorijas su kalorijomis. Kai kurie laikrodžiai suteikia jums tiesioginių atsiliepimų ar sveikatos patarimų.

Apsvarstykite tikslumą

Nė vienas iš šių įrenginių nėra visiškai tikslus, tačiau visi suteiks jums figūrėlę ir leis jums palyginti savo veiklos lygius kasdien, padėdami jums tobulėti. Jie naudoja skirtingus algoritmus, norėdami apskaičiuoti, kiek kalorijų galite sudeginti. Jei atliekate daugybę plyometrinių veiksmų, pvz., Šokinėjimo pratimų ar burpių, kalorijų stebėjimo laikrodis su širdies ritmo monitoriumi gali būti tikslesnis. Laikrodžiai, kurie daugiausia remiasi GPS sekimo rezultatais, pagal jūsų laidinio tinklalapio straipsnį nebus registruojami jūsų vykdomos veiklos masto.

Palyginti suderinamumą

Patikrinkite, kokios fitneso programos ir kitų tipų įrenginiai suderinami su jūsų kalorijų stebėjimo laikrodžiu. Kai kurie suderinami tik su “Android” įrenginiais arba “iOS” įrenginiais, taigi, jei naudosite kito tipo įrenginį, negalėsite visiško funkcionalumo. Panašiai, jei naudojate maisto ar fizinio krūvio stebėjimo programą, įsigykite su juo suderinamą kalorijų stebėjimo laikrodį, todėl nereikės įvesti viso savo informacijos kelis kartus.

Apsvarstykite naudojimo paprastumą

Jei jūsų nauja treniruoklių žaislas pasirodys nepatogus, jis nebus labai senas, kol jis nublokštas ir nenusileidžia stalčiuje. Įkraunamos baterijos padidina šių laikrodžių patogumą, taip pat ilga baterija. Kitos naudingos funkcijos – tai rezultatai, kuriuos galite matyti ekrane, nenaudodami informacijos į kompiuterį ir galėdami nešioti laikrodį bet kur, net duše. Jūsų laikrodis taip pat turėtų būti patogus ant riešo.