Geriausi auskarai plaukimui

Daugelis žmonių, kurie plaukia, yra linkę į ausų infekcijas arba gauti vandens, užkertančio kelią ausims. Siekiant užkirsti kelią bet kuriai iš šių, ausų kamščių rinkinys yra geras sprendimas. Visi vandeniui nelaidūs ausies kištukai užtruks vandenį. Populiariausi pasirinkimai yra plunžerio stilius, kuris įkišamas į ausį ir formos dangtelis, kuris tinka išorinei ausiai. Siekiant užkirsti kelią išorinei ar vidurinės ausies infekcijai, pagrindinis yra vandens išsiliejimas.

Dažniausiai pasitaikančios klaidos

Dėl alergijos ar šalčio ar sinusų problemų gali kilti problemų dėl plaukikų, blokuojant vandenį paliekant vidurinę ausį. Vanduo, kuris lieka vidurinėje ausyje, gali sukelti skausmingą ausų infekciją, vadinamą plaukikų ausimis. Visi ausies kištukai tam tikru mastu blokuoja vandenį, tačiau kai kurie gali sukelti vaško gilesnį į ausį, blokuoti angas ir sukelti laikiną klausos praradimą. Plaktukai gali keisti ausų kištukų, kuriuos jie naudoja, rūšį nuo plunžerinio stiliaus iki formos, kad išvengti vaško užsikimšimo. Jei dažnai dėvite ausies kaiščius, aušinimo kanalo drėkinimas išlaikys vašką nuo ausies.

Kur nusipirkti

Ausų kamšteliai parduodami vaistinėse ar supermarketuose, tokiuose kaip “Walmart”. Šios parduotuvės turi tiek stūmoklio tipo, tiek formos vaško kamščius. Vaistinėse taip pat yra triukšmo slopinančių ausų kamštelių, kurie nėra skirti atsparumui vandeniui. Visi maudymosi žvakės nurodo, kad ant pakuotės jie yra atsparūs vandeniui. Tinklalapiai, tokie kaip E.A.R. Nešioti ausų kamščius, plaukioti ir užsiimti tokia veikla kaip šaudymas ar muzikos grojimas.

Kaina

Ausų kištukai yra nebrangūs. Plungerio stiliaus kaina yra mažesnė nei 3 JAV doleriai, o liejama kaina už 2010 m. Kainą yra mažesnė nei 5 USD. Yra brangesni ausų kištukai, kurių kaina yra apie 20 USD. Jie yra pagaminti iš įpurškiamo plastiko, kuris yra šildomas, ir tada pagal užsakymą pritvirtinamas prie ausies. Kaina pakyla, jei pridėsite akustinę medžiagą, kad galėtumėte girdėti per juos.

Palyginimas apsipirkimas

Ausų kištuko plunžerio stilius, o pats nebrangiausias, yra labiausiai invazinis kištuko stilius. Jei turite mažas ausis, jos gali būti nepatogios ir, jei jie yra stumiami per toli, tai gali pakenkti. Jie labai veiksmingi, jei jie tinkamai tinka. Kadangi jie yra pagaminti iš kietėjančio plastiko, jie greitai suskaidomi vandenyje, todėl juos dažnai reikia pakeisti vandeniui nepralaidžiais formatais. Auksinio tipo kištukas yra idealiai tinka žmonėms su ausimis, kurie netinkamai atitinka stūmoklio stilių. Vaškas ar kita medžiaga gali būti specialiai pritaikyta, kad ji atitiktų vandeniui nelaidžią tinkamumą.

Priedai

Ausų kištukai geriau išliks, jei dėvėti po storu plaukimo dangteliu. Jei norite, kad neužsidegtumėte, nepažeistumėte ar nepažeistumėte kištuko, laikykite juos.

Mažas verpalų ar medvilnės gabalas, padengtas bičių vašku, padaro tinkamą vandens nepraleidžiamą ausų barjerą. Jei jūs plaukiate arba žaisite paplūdimyje, tai gali pakakti, kad vanduo būtų ištrauktas iš ausų. Dėl ilgesnių atstumų arba vandens laiko geresnis pasirinkimas yra vandeniui nelaidus kištukas.

Insider tips