Dviejų savaičių tonizuojančios pratimai už buto ir skrandžio

Šalys, susivienijimai ir kylančios vasaros dienos gali išsiųsti jus į susirūpinimą dėl to, kaip ieškoti savo geriausio geriausio, ypač jei esate pernešę svorį sėdmenims ir skrandžiui. Vis dėlto galima prarasti riebalų ir susilpninti šias zonas per tris savaites. Galite nupiešti ir susigrąžinti bėdų zonas, jei laikosi nuoseklios pratybos ir sveikos mitybos. Ar tonizuojantys pratimai atliekami nuo penkių iki šešių kartų per savaitę, kad pasiektų maksimalų rezultatą ir leistų vienai poilsio dienai atkurti raumenis.

Žmogus lenta

Lentos pratimai tonizuoja pilvo raumenis, taip pat klubo lanksčius ir pečius. Pradėkite šį pratimą gulėdami veidą žemyn ant grindų rankomis po pečiais. Pakelkite sau aukštyn, kad ruošiatės ant pirštų ir dilbių, alkūnėmis po pečiais ir delnomis žemyn. Sutvarkyk savo abs, kaip išlaikysite tiesią liniją nuo galvos iki kojų. Laikykite 20-30 sekundžių ir pakartokite tris kartus. Palaipsniui padidinkite laikymo trukmę nuo 30 iki 60 sekundžių, kai sustiprėsite.

Laikykite tiltą

Tiltas užsiima tarsi sėdmenis, vidines šlaunis ir išorines šlaunis. Atsigulkite ant nugaros ant kilimėlio, kai abu keliai sulenkiami iki maždaug 90 laipsnių. Ginklai turi būti atsigulti iš jūsų pusių, delnai nukreipti žemyn. Nuleiskite savo kulniukus, kai išsispausite savo galaktikų raumenis, nulupite savo glutes nuo kilimėlio ir link lubų. Venkite pernelyg iškirsti nugarą, nes tai sumažina aktyvumą glute ir gali sukelti sužalojimą. Laikykite poziciją 5-10 sekundžių prieš nuleidžiant. Ar trys 10-12 tiltų komplektai.

“Super Slim” squats

Squats pasiūlyti būdą, kaip tonas abs ir visą apatinę kūno dalį, įskaitant gluteles ir šlaunis. Padarykite šį treniruotę su lengvu svoriu, kad padidintumėte atsparumą ir raumenų tonusą. Stovėk aukštai, kojos pečių pločio ir svorio kiekvienoje rankoje. Laikykitės sutrikusios pilvo dalies, kai sulenksite kelius ir laikysitės sėdmenis, kad nuleistumėte į pritūpę. Keliai neturėtų tęstis pirštais. Grįžkite į pradinę padėtį ir pakartokite 10-12 kartų arba tol, kol įvyks nuovargis. Atlikite tris rinkinius.

Crazy Cardio

Kardio pratimas padės jums prarasti perteklių, kuris slepia skrandį ir užpakalines raumenis. Ar keturiasdešimt minučių sergate kardio puse karto per savaitę – trys iš jų yra vidutinio intensyvumo. Kitų dviejų seansų metu mesti keletą kietų intervalų, pvz., Sprinti maždaug nuo 30 sekundžių iki minutės, o po to – atkūrimo minutė važiavimo viduryje arba dviračių seanso metu. Pakartokite intervalus nuo penkių iki dešimties kartų. Didelio intensyvumo intervalo treniruotės valandas po kalorijų degina kalorijas. Kartotinis judesys kojų, glute ir abs metu širdies tonus raumenys.