Būdai, kaip virti ėriukų nugarą

Javų šukos – tai elegantiškas, sveikas ir skanus maistas, kuriame naudojami stori, skonio turintys marinatai ir greitas virimo laikas. Avinėlis yra geriausias, kai patiekiamas vidutiniškai retai, išlaikant mėsos jautrumą. Kai ruošiatės savo ėriukų kruopas, siekite, kad vidinė temperatūra būtų 145 laipsnių Fahrenheit, ir mėsą galima pailsėti bent penkias minutes prieš valgį.

Kepta avinėlis yra viena iš sveikiausių ir labiausiai skanių būdų, kaip paruošti avinėlį. Apsvarstykite “Food Network” virėjo Giada De Laurentiis receptą. Maisto perdirbime sumaišykite česnako skiltelių, rozmarino, čiobrelių, cayenne pipirų ir jūros druskos marinatą. Šlapias plakamasis dangtelius padėkite į visas mėsos puses ir valandą laikykite šaldytuve. Praėjus vienai valandai, pašalinkite šaukštus ir atidėkite, kad jie pasiektų kambario temperatūrą. Nors šukos yra atšilusios, paruoškite savo dujas arba anglis ant grilio tiesiogiai šilumai. Truputį kepkite tris minutes per pusę vidutiniškai retai.

Visiškai supjaustyti kepsniai yra puiki alternatyva grilyje supjaustytiems arba virtoms kepaliukams ir lengvai suplanuoti valgio metu. Naudokite tą patį rutulį, kurį naudojote kepti ant grotelių, keisdami skonį, kad atitiktų jūsų pageidavimus. 2 šaukštus alyvuogių aliejaus arba augalinio aliejaus užpilkite didelėje keptuvėje vidutinio ar vidutinio karščio metu. Kuko kiekvieną pjaustymą tris minutes per pusę vidutiniškai retai, priklausomai nuo jūsų viryklės šilumos.

Skrudinimas paprastai skiriamas didesniam mėsos gabalui, tačiau iš žurnalo “Food & Wine” pateikiamas receptas nurodo krosnies skrudintą versiją, kuri naudoja mėtų ir jalapeño. Padarykite drėgną rutulį perdirbdami mėtų lapus, mažą jalapeño, šalotes, česnaką, raudonojo vyno actą, cukrų ir alyvuogių aliejų. Marinuoti valandą prieš leidžiant mėsą į kambario temperatūrą ir supjaustyti sunkioje krosnyje saugioje keptuvėje. Po apkepimo įdėkite į krosnį, pašildytą iki 400 laipsnių Fahrenheito, ir kepkite 12 minučių vidutinio ir retų kruopų.

Perbėrę ėriukų pjaustytuvai palaiko sveiką kepimo pranašumą be gražaus oro arba netinkamo grilio. Amerikiečių knygos “Sveikas virimo būdai” kulinarijos institutas siūlo sojos padažo, Vesteršyro, Dijono garstyčių, rozmarino, čiobrelių, šalavijų, pipirų ir augalinio aliejaus marinatą. Po marinavimo mažiausiai valandą, supjaustykite bet kokį perteklinį marinatą ir supjaustykite ant broilerių keptuvės, švelniai supjaustykite iki vidutiniškai retai.

Kepti

Pan-Fried

Skrudinta orkaitė

Supjaustyta