Braškių, greipfrutų ir vynuogių svorio netekimas

Nutukimas yra epidemijos proporcijų problema visame pasaulyje, o Pasaulio sveikatos organizacija praneša, kad 2011 m. Ji yra penktoji pagrindinė mirties priežastis pasaulyje. Nutukimas gali būti daugelio kenksmingų sąlygų, įskaitant širdies ligas, diabetą ir tam tikras vėžio formas, pirmtaką. Nepaisant visų rinkodaros specialistų pažadų, svorio kritimas yra nelengvas ir nėra jokių stebuklingų potionų, tablečių ar gėrimų, kurie gali pasireikšti per naktį. PSO rekomendacija yra padidinti daržovių, nevalytų grūdų, riešutų ir vaisių fizinį aktyvumą ir vartojimą. Braškės, greipfrutai ir vynuogės yra trys vaisiai, kurie gali būti naudingi jūsų svorio mažinimo pastangoms.

Braškės gali prisidėti prie svorio mažinimo keliais būdais. Jų mitybos profilis yra naudinga bet kuriai dietai, kadangi jos yra mažai kalorijų, be riebalų ir gauna pakankamai pluošto. Viena puodelio, patiekta iš griežinėlių braškių, yra tik 49 kalorijos ir 12 angliavandenių. Jame taip pat yra 3 g pluošto, kuris yra daugiau kaip 10 procentų rekomenduojamos dienos dozės, kurią nustato sveikatos priežiūros įstaigos. Fiber padeda jums jaustis visiškai, patenkinti savo alkį ir užkirsti kelią norui užkąsti. 2005 m. Kovo mėn. “Mityba” klausimu atliktoje apžvalgoje teigiama, kad didėjantis skaidulų kiekis sumažina bendrą maistą, o dietos papildymas jūsų svorio sėkme yra labai svarbus.

Greipfrutas dažnai laikomas dietiniu maistu. Tik 53 kalorijos pusėje didelio rožinio, baltojo arba raudono greipfruto ir 2 g pluošto, todėl jis yra protingas dietų pasirinkimas. Daugelyje tyrimų greipfrutai buvo moksliškai įrodyti, kad jie yra naudinga pagalba svorio mažinimui. Vienas iš tokių 2006 m. Pavasario žurnalo “Journal of Medicinal Food” tyrimas rodo, kad pusė greipfrutų valgyti prieš valgį gali sukelti didelį svorio sumažėjimą, nors tyrėjai teigia, kad tiksliai žinomos priemonės, pagal kurias greipfrutas padeda mažinti svorį, nėra žinoma . Nustatyta, kad švieži greipfrutai sumažina ir reguliuoja cukraus kiekį kraujyje, o tai padeda sumažinti cukrinio diabeto atsiradimo riziką. Jei sunku valgyti paprastą, šviežią greipfrutą, šiek tiek pabarstykite ksilitolį arba steviją. Abu yra natūralūs saldikliai, kurie nepadidins jūsų insulino kiekio.

Daugelis dietų, vengiančių vynuoges dėl savo didelio cukraus kiekio, mano, kad jie sabotavo bet kokius svorio netekimus. Vienas puodelis raudonųjų vynuogių yra 104 kalorijų ir 27 angliavandenių, iš kurių 23 g yra cukraus. Nors skaičiai gali atrodyti aukšti, galbūt norėsite apsvarstyti naudą, kurią gali turėti vynuogės, ypač raudonos vynuogės, dėl savo svorio. “Mitybos žurnale” 2009 m. Rugsėjo mėn. Pranešime teigiama, kad vynuogės yra mažai glikemijos maisto produktai ir gali mažinti ir reguliuoti cukraus kiekį kraujyje. Jie taip pat yra daug keleto polifenolių, įskaitant resveratrolą, kuris, kaip pranešama, padeda išvengti nutukimo, kurį sukelia dietos su dideliu riebalų kiekiu. Ir jie pagerina organizmo atsaką į insuliną, kuris gali būti susijęs su jo gebėjimu sumažinti gliukozės kiekį kraujyje.

Norėdami maksimaliai padidinti svorio pastangas, valgykite protingai ir pridėti pratimų į savo kasdienę veiklą. Maistas braškėms, greipfrutui ir vynuogėms nepadės svorio mažinti, jei taip pat vartosite didelę riebalų ir perdirbtų maisto produktų dietą ir sėskų gyvenimo būdą. Padidinkite savo suvartojamą kiekį kitų vaisių ir daržovių ir pasirinkite pratybas taip paprasta, kaip vaikščioti aplink bloką. Prieš pradėdami svorio netekimą ar pratybų programą, visada pasitarkite su savo gydytoju.

Braškės ir svorio kritimas

Greipfrutas ir svorio kritimas

Vynuogės ir svorio kritimas

Atsargumo priemonės