Ar situps duos man plokščią skrandį?

Tiesiog darydami situps nesiruošia duoti jums plokščio skrandžio. Pilvo pratimai ne sumažina pilvo riebalus – jie tik stiprina raumenis, kurie yra paslėpti po to riebalų sluoksniu. Norint gauti plokščią pilvą, daugiausia dėmesio skiriama riebalų kiekio mažinimui iš viso kūno, taip pat sumažės riebalai iš pilvo, dėl to pilnas skrandis.

Pilvo stiprinimo pratimai gali būti jūsų pratimų įprasti dalimi tol, kol jums nereikia tikėtis, kad jie sumažins pilvo riebalus. Jūsų abs yra jūsų branduolio dalis, o stiprus šerdis gali sumažinti skausmą apatinėje nugaros dalyje, palengvinti kasdienes veiklas ir pagerinti pusiausvyrą, laikyseną, stabilumą ir sportinę veiklą. Be sėdimųjų vietų, apsvarstykite galimybę atlikti pilvo pratimus stabilumo kampuose, kelio kyla kapitono kėdės aparatuose ir dviračių treniruotėse. Tyrimo, kurį pavedė Amerikos taryba dėl fizinio krūvio, nustatė, kad šios pratybos labiausiai nukreiptos į abs.

Norint gauti plokščią skrandį, širdies ir kraujagyslių uždegimas yra labai svarbus, norint sudeginti kalorijas, kad būtų išvengta per didelių kūno riebalų. JAV Sveikatos ir žmogiškųjų paslaugų departamentas siūlo per savaitę atlikti nuo 150 iki 300 minučių kardio. Nesvarbu, ar pasirinksite važiuoti bėgiojimu, plaukiojimu ar važiavimu dviračiu, turėtumėte sugebėti kalbėtis, bet ne dainuoti per treniruotę. Jei laikui bėgant laikinai treniruojate, treniruočių suskaidykite per tris sesijas per dieną arba padidinkite intensyvumą intensyviai, per kurį daugiau negalite kalbėti. Pastaroji leidžia treniruotis trunka pusę.

Nepaisydamas atsargumo treniruotės, galite prarasti raumenų, nes praranda svorį. Riebalinio audinio išlaikymas ir didinimas skatina jūsų metabolizmą, nes raumenys naudoja daugiau energijos, kad išlaikytų save. Kaip rekomenduoja JAV DHHS, bent dvi dienas per savaitę atlikite stipriąsias treniruotes. Ar stiprinkite pratimus, kurie nukreipiami į rankas, kojas, nugarą, pečius, krūtinę ir klubus. Tai taip pat yra, kai tavo pilvo pratimai tinka. Atlieki nuo aštuonių iki dvylikos kartų kiekvieno pratybų ir siekia užbaigti du ar tris rinkinius.

Nepriklausomai nuo to, kiek treniruojate, jei jūsų dieta susideda iš greito maisto, kurio sudėtyje yra sočiųjų ir trans-riebalų, cukraus, cholesterolio ir druskos, jūsų pilvo riebalai nejudės. Gaukite maistines medžiagas iš sveikos kainos, pvz., Daržovių, liesos baltymų, mažai riebių pieno produktų, vaisių ir nevalytų grūdų. Pakeiskite nesveikų, kaloringų maisto produktų su mažai kalorijų, sveikesnių daiktų. Pvz., Vietoj mikrosnių ar vaisių vietoj slapukų turite turėti pūsti kukurūzus. Kasdienis 500kilorijų deficitas gali prarasti tik 1 svarą riebalų per savaitę, įskaitant pilvo riebalus. Teisingas treniruočių ir dietos kombinatas gali padaryti apgauti.

Neatsiskirkite Situps

Laikykis širdies

Pakelti prarasti

Plokščia pilvo dieta